Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Medycyna estetyczna
Czy warto zainteresować się medycyną estetyczną w Polsce?

Medycyna estetyczna to stosunkowo nowa dziedzina wiedzy. Nie można jednak nie zgodzić się z tym, że mamy w jej wypadku do czynienia z dziedziną wiedzy cieszącą się bardzo dużym zainteresowaniem.


Profesjonalny zabieg oczyszczania twarzy

Zadbana kobieta i zadbany mężczyzna chcą cieszyć się świetną aparycją. Zdrowo wyglądająca cera i zero wyprysków to cel, który osiągnąć możemy w łatwy sposób dzięki właściwemu oczyszczaniu twarzy.


Lekarze do zadań specjalnych. Jak znaleźć odpowiedniego specjalistę od operacji plastycznych?

Żyjemy w czasach, gdy wygląd jest sprawą priorytetową. Dotyczy to szczególnie osób, których praca zobowiązuje do reprezentatywności oraz nienagannego wyglądu.


Zmarszczki pod oczami pojawiają się systematycznie

Każdy wie, że zmarszczki pojawiają się nie tylko od starości i upływu lat, ale również związane są z naszą mimiką, a więc z ruchami naszej twarzy.Wybieramy krem na odparzenia

Każda mama powinna mieć na swojej półce krem na odparzenia. Oczywiste jest, że skóra dziecka jest tak bardzo delikatna, że bardzo często można na niej zauważyć różne zaczerwienienia i odparzenia.


Zasady pielęgnacji skóry u noworodka

Już od pierwszych dni narodzin należy szczególnie dbać o skórę naszego dziecka. Przy każdej zmianie pieluszki powinniśmy zadbać o higienię i odpowiednią pielęgnację celem uniknięcia odparzeń.


Zastosowanie krioterapii w kosmetyce

Krioterapia to metoda leczenia polegająca na bodźcowaniu ciała bardzo niskimi temperaturami. Leczenie zimnem znalazło zastosowanie nie tylko w medycynie, ale również w kosmetyce.


Jak pozbyć się cellulitu?

Cellulit nie jest dla wybranych. To problem kolektywny. Boryka się z nim większość kobiet. I chociaż z reguły przypominają sobie o nim dopiero wiosną i latem, to walka z pomarańczową skórką powinna trwać cały rok.


Kto częściej decyduje się na zagęszczenie włosów

Medycyna estetyczna rozwija się i kroczy na przód, oferując swoim klientom coraz to nowsze zabiegi, o wyższej jakości. Drugą kwestią jest, iż ludzie zaprzestali ukrywać fakt poddawania się tym zabiegom.


Dezodorant czy antyperspirant

Te dwa kosmetyki używane są zazwyczaj codziennie. Natomiast ich prawdziwe zastosowanie i rola stawia duże wątpliwości. Czy oba produkty można stosować na zmianę a może któryś jest lepszy?


Wygląd a sukces

Amerykańska psycholog Nancy Etcoff przez 15 lat badała dlaczego i w jakim stopniu uroda wpływa na nasze życie oraz jakie konsekwencje niesie ze sobą. Wszystkie swoje spostrzeżenia i wnioski opisała w książce "Przetrwają najpiękniejsi". Stwierdzenie, że ludzie sukcesu dobrze wyglądają jest jak najbardziej prawdziwe, a w czasie obecnym szczególnie zyskuje na prawdziwości.


Laser jako narzędzie do przedłużania włosów.

Na rynku jest dostępnych szereg metod przedłużania włosów jednak, którą wybrać, aby efekt był w pełni zadowalający, a także komfortowy w późniejszym użytkowaniu?
Powered by ArticleMS from ArticleTrader