Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Medycyna estetycznaNowoczesna kuracja dla włosów

Nasze nawyki żywieniowe, stres, warunki klimatyczne, sposób życia – wszystko to ma wpływ na jakość naszego życia. Człowiek jest całością, składającą się z ciała oraz wnętrza i wszystko, co nas spotyka każdego dnia, może się odbijać na naszym zdrowiu i samopoczuciu.


Popularne zabiegi na twarz i ciało

Wiosna zbliża się dużymi krokami, zaczynamy coraz częściej myśleć o poprawie swojego wyglądu, odżywieniu i nawilżeniu swojej skóry po zimie, zmniejszeniu wagi, utracie obwodów ciała itd. Chcemy jak najlepiej zaprezentować się w wiosennych i letnich ubraniach, zwłaszcza na plaży.masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską - sposób na cellulit (pomarańczową skórkę) - czyli znienawidzonego wroga większości pań - stosowany już w starożytności.


Mezoterapia mikroigłowa – co to takiego?

W kosmetyce ciągle pojawiają się nowe techniki mające wpłynąć w pozytywny sposób na  wygląd skóry. Trudno jednak odróżnić to co jest tylko marketingiem, od tego co naprawdę wpływa na poprawę stanu skóry.  Jedną z nowych metod w tej dziedzinie jest mezoterapia mikroigłowa. 


Metody przedłużania rzęs – którą wybrać?

Piękne, długie i zalotnie podkręcone rzęsy to marzenie każdej kobiety. Niektóre stylistki rzęs oferują jednak zabiegi przedłużania, które zamiast naturalnego wachlarza, dają efekt sztuczności. Którą metodę zatem wybrać, żeby uniknąć wizażowej wpadki?


Depilacja laserowa – wady i zalety

Depilacja laserowa w XXI wieku przez wiele osób uważana jest za obowiązek. To zabieg polegający na trwałym usunięciu owłosienia z wybranych partii ciała. Kobietom pozwala poczuć się seksowniej i atrakcyjniej, co wpływa na pewność siebie i jednocześnie bardzo ułatwia codzienne życie.Rodzaje brodawek wirusowych i ich leczenie

Zmiany skórne powstałe na tle chorobowym wymagają interwencji specjalisty, który w precyzyjny sposób będzie mógł zdiagnozować schorzenie. W przypadku skóry najczęściej zajmuje się tym dermatolog posiadający kompleksową wiedzę z tej dziedziny.


Odmładzająca moc botoxu

Młody i piękny wygląd to marzenie kobiety w każdym wieku. Każda z nas chce zachować urodę jak najdłużej. Jednak pomimo dbania o skórę, prowadzenia zdrowego i aktywnego trybu życia, przychodzi moment kiedy będzie to niewystarczające.


Powiększanie piersi - czego spodziewać się po pierwszych konsultacjach?

Ponieważ w ciągu ostatnich lat zabieg powiększania biustu stał się bardzo popularny, kobiety często decydują się na niego bez większej wiedzy na jego temat, zapominając przy tym, że jest to poważna operacja, która może wiązać się z komplikacjami,


Wszystko, czego potrzebuje salon kosmetyczny

Żeby założyć gabinet kosmetyczny trzeba wszystko dobrze przemyśleć. Od odpowiedniego lokalu, przez pomysł aż po wyposażenie salonów kosmetycznych – wszystko się liczy.


Gabinety kosmetyczne w walce z krągłościami

Nadmiar tłuszczyku, który pojawia się na naszym ciele potrafi być wyjątkowo uciążliwy i trudny do usunięcia. Zatuszowanie pojawiąjących się krągłości może okazać się w pewnym momencie niemożliwe.  


Kwas hialuronowy - wieczna młodość w zasięgu ręki

Kwas hialuronowy to substancja niezwykle ceniona w kosmetologii i medycynie estetycznej. Dzięki niemu możliwe jest wykonanie zabiegów, które likwidują zmarszczki i przywracają skórze odpowiednie nawilżenie.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader