Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


FitnessBiustonosze sportowe i wygoda ich stosowania

Aktywność sportowa jest bardzo korzystna dla zdrowia, dlatego zarówno kobiety, jak tez mężczyźni powinni uprawiać jakieś sporty. Kobietom czasem bardzo ciężko zmobilizować się do uprawiania jakiegoś sportu, jednak powinny one zaopatrzyć się w specjalny strój.


Czym jest CrossFit?

Wiele osób związanych ze sportem z pewnością spotkało się dziś z terminem cross fit. Dla tych, którzy słyszą to słowo po raz pierwszy trzeba powiedzieć, że cross fit związane jest z treningiem, który ostatecznie prowadzi do naszego rozwoju. Co to nam daje w praktyce? Czym jest zmęczenie podczas treningu?

To element, który towarzyszy praktycznie każdej dyscyplinie sportu. Nie ma sportowca, który podczas treningów, ważnych zawodów sportowych nie doświadczył zmęczenia lub przemęczenia organizmu.


Czym jest Tabata?

To nic innego jak trwający zarazem 4 minuty trening stworzony przez Japończyka, Izumi Tabatę. Idea tego niezwykle efektywnego treningu.Tabata opiera się o wykonywanie interwałów 


Czy można uprawiać sport w ciąży?

  Współczesne kobiety, zdecydowanie bardziej niż ich matki czy babki, dbają o swój rozwój. Kształcą się, pogłębiają wiedzę, realizują pasje i coraz częściej robią spektakularną karierę zawodową. Swoją pracę fantastycznie godzą z prowadzeniem domu i życiem rodzinnym.


Jak być szczupłym, zdrowym i szczęśliwym bez wychodzenia z domu?

Zdrowy styl życia to obecnie temat numer jeden. Wszyscy chcemy być zdrowi, fit, mieć piękne ciała, czuć się dobrze w swojej skórze. W większych miastach w całym kraju powstają coraz to nowe siłownie i salony urody.Otyłości mówimy nie!

Wkrótce za oknem usłyszymy pierwsze dźwięki wiosny. Niestety, co z tego, jeśli nie będziemy mogli skorzystać z rozpoczynającej się pory roku, przez nagromadzony tłuszczyk.


Magia ćwiczeń klasycznego Pilatesa

Na czym ona polega? Dlaczego, pomimo tak dużej różnorodności zajęć poprawiających komfort naszego życia, to właśnie klasyczny pilates, uchodzi za najskuteczniejszą drogę do pięknego ciała, dobrego samopoczucia, zdrowia oraz równowagi między ciałem i umysłem.


Pole dance - taniec i akrobatyka

Jak w przypadku wielu tańców tak i korzenie dance pole sięgają do czasów starożytności. Ten taniec kojarzy się niektórym wyłącznie z erotyką, ale to nie jest jego jedyna składowa.


Dlaczego fitness?

Każdy wie, że „w zdrowym ciele, zdrowy duch” i dlatego nie powinno się zaniedbywać aktywności fizycznej, która jest gwarantem dobrej kondycji i dobrego samopoczucia. Na dodatek uprawianie sportu sprawia, że ciało jest bardziej sprężyste a mięśnie pięknie wyrzeźbione.


Pilates - ćwiczenia dla każdego

Pilates niedawno zawitał do naszego kraju, a już ma wielu fanów. Co kryje się pod tą nazwą i czy taka forma treningu nadaje się dla wszystkich?


Co zrobić by mieć płaski brzuszek

Dla wielu z nas to prawdziwy problem. Na szczęście są proste sposoby, by pozbyć się tego problemu, według zasady: mały wysiłek, duży efekt. Odpowiednie ćwiczenia na płaski brzuch wzmocnią mięśnie brzucha, a zmiana diety sprawi, że po niechcianym zaokrągleniu zostaną tylko wspomnienia.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader