Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Technika » Video » Bądź Smart z telewizorami Phillips!

Bądź Smart z telewizorami Phillips!

autor: aveex | artykuł do pobrania

zamieszczono: 14.06.2012 12:59, przeczytano razy: 662, słów: 326


Dzisiejsze telewizory oferują ogromne możliwości dla spragnionych rozrywki widzów. Tradycyjne pojmowanie „oglądania telewizji” już dawno przeszło do lamusa. Wzrastające wymaganiami użytkowników wyprzedza Phillips proponując Smart TV.


Smart TV to innowacyjne rozwiązanie dla telewizorów z dostępem do Internetu. Technologia Smart usprawnia i uprzyjemnia korzystanie z telewizora poprzez 4 filary: Net TV, Program, Simply Share i Control. Net TV to odpowiedź na potrzeby wszystkich, którzy potrzebują nieustannego, otwartego dostępu do Internetu. YouTube, Ebay, Twitter to tylko efektowny początek długiej listy aplikacji dostępnych w modelach od serii 6000 z 2012 roku. Kinomaniaków zachwyci wypożyczalnia filmów VoD – dowolny film w zasięgu jednego ruchu palca i  nawet najbardziej wybredni koneserzy znajdą dla siebie coś satysfakcjonującego.

Nagrywaj ulubione programy

Problem przedzierania się przez drukowany program telewizyjny czy ubogą graficznie telegazetę rozwiązuje kolejna funkcja – Program. Czytelny i łatwy
w użyciu przewodnik telewizyjny usprawnia wybór oglądanego kanału. Co więcej – gdy nagle w trakcie trwania Twojego ulubionego filmu zabraknie popcornu, możesz bez żalu udać się do kuchni. Na taki spacer pozwala funkcja wstrzymywania oraz nagrywania emitowanego programu.

Przeglądaj pliki na ekranie telewizora

 Dostęp do Internetu przestał być domeną jedynie komputerów, telefonów oraz latopów – stale wzrasta liczba urządzeń umożliwiających surfowanie po sieci. Telewizory Phillips idą o krok dalej – łączą wszystkie sprzęty w jedną, domową sieć za pomocą funkcji Simply Share. Daje to nieograniczone możliwości szybkiego przesyłania różnych plików – zdjęć czy  filmików. Dzięki Simply Share jedna chwila wystarczy, by Twoje multimedia pojawiły się na ekranie telewizora. 

Nie szukaj pilota

Swobodny dostęp do Internetu, przesyłanie danych przy użyciu Simply Share czy przeglądanie programu telewizyjnego dodatkowo uprzyjemnia ostatni z czterech filarów Smart TV – Control. Wprowadzone przez Phillips rozwiązanie sprawia, że interfejs jest przejrzysty i prosty w obsłudze. Użytkowników z żalem rozstających się z telefonem komórkowym na pewno ucieszy możliwość sterowania telewizorem przy pomocy smartfona. Wystarczy pobrać aplikację Phillips My Remote, by na zawsze zakończyć odwieczną rywalizację o pilota!

o Autorze

Banderapowiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

Nikt jeszcze nie zagłosował na ten artykuł, bądź pierwszy/pierwsza!komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader