Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


VideoWideo nadzór – zadania i możliwości

Jakie funkcje i jakie możliwości posiadają istniejące obecnie systemy wideo nadzoru, inaczej monitoringu?  Można powiedzieć że, wpisuje się on, w system bezpieczeństwa publicznego. Co to jest takiego jednak bezpieczeństwo publiczne i kiedy możemy o min mówić?


Telebimy - co warto wiedzieć?

Środki masowego przekazu stają się coraz bardziej nowoczesne, a co za tym idzie, wymagają również zaawansowanych rozwiązań. Na przestrzeni ostatnich lat, nauka poczyniła znaczące postępy, zwłaszcza jeśli chodzi o przekaz wideo. Przykładem tego mogą być chociażby telebimy.Jak wybrać odpowiedni projektor

Jak wiemy, na rynku jest wiele różnych modeli projektorów od ponad 100 producentów na świecie. Jak prawidłowo dokonać wyboru, żeby Państwo dostało najbardziej odpowiedni model?


Pogodoodporne kamery przemysłowe – czy widzą we mgle?

Jedną z istotnych zalet sprzętu telewizji przemysłowej jest możliwość wykorzystania kamer przemysłowych w czasie występowania trudnych warunków pogodowych.


Usługi coraz bardziej prepaid

Telewizja na kartę, telefon doładowywany i prąd kupowany do przodu. Coraz częściej za usługę płacimy zanim z niej skorzystamy, poniżej przedstawiamy szczegółowe przykłady.


Na co zwrocić uwagę przy wyborze kamery?

Na rynku jest dostępnych bardzo wiele rodzajów kamer cyfrowych. Producenci oferują coraz to nowsze rozwiązania i dodatkowe funkcje. Jak więc spośród tego gąszczu wybrać idealną dla nas kamerę?Bądź Smart z telewizorami Phillips!

Dzisiejsze telewizory oferują ogromne możliwości dla spragnionych rozrywki widzów. Tradycyjne pojmowanie „oglądania telewizji” już dawno przeszło do lamusa. Wzrastające wymaganiami użytkowników wyprzedza Phillips proponując Smart TV.


Aparaty cyfrowe

Rozwój technologii fotograficzne doprowadził do popularyzacji i powszechności fotografii amatorskiej. Obecnie każdy może mieć dobry aparat i potrafić obrobić zdjęcia, ale do prawdziwej fotografii, która jest sztuką fotoamator ma raczej daleko, co nie stoi na przeszkodzie kultywowania tego hobby.


Cenne wspomnienia

Niektóre momenty naszego życia są na tyle ważne i godne zapamiętania, że chcielibyśmy jak najwięcej z nich zachować. Nic tak nie cieszy, jak oglądanie ze znajomymi starych zdjęć i filmów ze studniówki, albo z ślubu.


Gdzie kupować kable do instalacji telewizyjnych?

Solidny kabel to w wielu dziedzinach duża cześć sukcesu odpowiedzialnego za jakość. Dotyczy to w bardzo dużym stopniu instalacji telewizyjnych. Jakość użytego kabla może mieć nie tylko wpływ na uniknięcie problemów w przyszłości, przede wszystkim daje gwarancje jakości odbieranego przez antenę sygnału.


Największy telewizor plazmowy

Jaki jest największy telewizor i jakie jest jego działanie
Powered by ArticleMS from ArticleTrader