Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Telekomunikacja
Recenzja Apple iPad WiFi+3G 64 KB

Wielka frajda użytkowania – tak najkrócej można określić wrażenia, po kilku tygodniach korzystania z tego urządzenia. Jest to bowiem wynalazek służący, głównie, rozrywce.


iPhone 3G - czy warto go mieć?!

Gdy był prezentowany szerszej publiczności, wywołał wielki entuzjazm i szybko trafił na szczyt sprzedażowych list. Czy, po wielu miesiącach jego użytkowania, sprzęt dalej należy do grupy Apple-must have?


MultiMultiMultiMedialność iSprzętów

Współczesne gadżety elektroniczne to takie nasze osobiste - małe centrum zarządzania. Uzbrojeni w odpowiedni sprzęt i fachowo dobrane do niego oprogramowanie, możemy zacząć organizować własną firmę, a wszystkie potrzebne dane będziemy mieć zawsze pod ręką.


Przydatne gadżety z przedrostkiem "i"

Mowa, oczywiście, o całej puli ubogaceń, nabywanych dla naszych odtwarzaczy muzyki, telefonów komórkowych, aparatów foto&video, zamkniętych w zmyślnych iPudełkach.Nowy ekran dotykowy

W najnowszym iPhonie 4s zainstalowano trzy i pół calowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny o rozdzielczości 960x640 pikseli. Co nam daje to prawie dziewięciocentymetrowe cudo? Dużo, dużo możliwości!


Smartfon nakręca rynek, czyli zwykły telefon do lamusa

Choć wiele osób w swoich kieszeniach nosi jeszcze zwykłe telefony, to najprawdopodobniej w przeciągu kilku lat zostaną one wyrzucone do kosza. I mimo to wielu czytelników, może się z tym nie zgadzać, to jednak liczby mówią same za siebie.


Nowe technologie wyciągają rękę do niepełnosprawnych

Temat niepełnosprawności w wielu krajach, w Polsce także, nadal pozostaje w strefie tabu. Pomimo ogromnych starań wielu życzliwych osób, zaangażowaniu gwiazd świata rozrywki i obietnic polityków niewiele zmienia się na lepsze.


Prawne wojny o patenty dla smartfonów

O sporach sądowych dotyczących patentów na smartfony było w ostatnim czasie całkiem głośno. W walkę zaangażowanych jest większość światowych koncernów: Motorola, Nokia, HTC, Google, Apple i Samsung.


Aplikacje na Androida

Na stronie możesz znaleźć mnóstwo ciekawych informacji o już dostępnych i nadchodzących aplikacjach na urządzenia z Androidem jak również linki do najlepszych z nich.


VoIP i bezpieczeństwo komunikacji

Od niedawna coraz częściej poruszanym tematem w dyskusjach o telefonii internetowej, jest kwestia bezpieczeństwa komunikacji przy wykorzystywaniu nowych technologii. Eksperci sądzą, że aspekt ten jest obecnie najważniejszym obszarem o jaki należy zadbać podczas wdrażania VoIP. Ze względu na rosnącą popularność telefonii internetowej może być ona w coraz większym stopniu narażona na różnego rodzaju niebezpieczeństwa. Warto zatem mieć świadomość zagrożeń, jakie czyhają na nas podczas korzystania z telefonii IP. Wszystko to po to, by zgromadzić wystarczającą wiedzę o tym, jak skuteczne się przed nimi zabezpieczyć.


"Sygnały" jako wydajna forma komunikacji

Żyjemy w czasach, w których komunikacja między ludźmi jest tak prosta jak nigdy dotąd. Najpopularniejszym medium, urządzeniem, które daje możliwość komunikacji jest telefon komórkowy. Niemal każdy posiada komórkę. Możemy w każdej chwili i w każdym miejscu do siebie zadzwonić albo wysłać wiadomość SMS. Ale czy tylko? Telefon jest wykorzystywany jeszcze inaczej.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader