Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


TelekomunikacjaCzy zamki kodowe są naprawdę dobrze zabezpieczone?

Wiele producentów zamków kodowych przekonuje, że są bez obejścia, w pełni zabezpieczone przed niechcianymi włamaniami. Nie jest jednak tak kolorowo jak przekonują. W artykule przedstawimy jakimi sposobami można bez wysiłku obejść wszelkie „potężne” zabezpieczenia.


Porównywarka telefonów

Zakup telefonu to poważna decyzja, przed podjęciem wyboru należy wziąć pod uwagę własne potrzeby. Designerski wygląd nie jest najważniejszy, telefon musi przede wszystkim posiadać funkcje, które będą spełniać oczekiwania konsumenta. Ułatwić nam to może porównywarka telefonów.Czy technologia nami zawładnie?

Wyginający się telefon a może prywatny lot w kosmos? To, co kiedyś było niemożliwe dziś staje się codziennością. Rozwój technologii nabrał ogromnego tempa i nie zapowiada się, by miało ono wyhamować. Czy w pewnym momencie technologia nas zastąpi?


Kto z nas ma jeszcze numer stacjonarny?

Czy my sami posiadamy jeszcze telefon stacjonarny, czy może jednak uważamy, że nie jest nam już potrzebny, bo wiele ludzi tak uznało, wielu ludzi go właśnie wyłączyło wielu ludzi po prostu uznało, że telefony komórkowe są dla nich idealne i dają im naprawdę bardzo wiele.


Typy Ekranów Dotykowych

Dzisiaj na sklepowych pułkach przeważają zwłaszcza komórki dotykowe, które dosłownie zdobywają rynek, czy są praktyczne oraz dodatkowo bardziej efektywne niż wcześniejsze telefony ze zwykłą klawiaturą to temat na inny tekst, ale skoncentrujmy się na temacie ekranów dotykowych


Aplikacje na wakacje

Technologiczny detoks w wakacje? Tak, tylko z umiarem. Okazuje się, że z telefonem w ręku z powodzeniem możemy zaplanować urlop z rodziną, sprawdzić pogodę na drugim końcu globu i poszerzać wiedzę naszych dzieci podczas podróży.Na co zwrócić uwagę przy zakupie telefonu komórkowego?

Telefony stacjonarne powoli przechodzą do historii. Dziś prawie każdy ma telefon komórkowy i nie wyobraża sobie życia bez niego. Jeśli zapominamy go ze sobą zabrać lub go zgubimy, to często czujemy się nieswojo. Jeśli to się zdarzy, warto przemyśleć zakup nowego telefonu.


Telefon z dotykowym ekranem - czy to dobre rozwiązanie?

Dziś na telefony komórkowe z dotykowym ekranem jest moda. Smartfony najczęściej właśnie są w niego wyposażone, niektóre modele mają dodatkowo fizyczną klawiaturę QWERTY. Czy telefon z dotykowym ekranem to dobry pomysł i dla kogo? Czy umożliwia wygodne korzystanie?


Jak wybrać telefon komórkowy, aby nie żałować?

Wybór telefonu komórkowego może był łatwy, jednak 10 lat temu. Liczba modeli była zdecydowanie mniejsza, ceny wysokie, a sprzęt miał ograniczone funkcje. Hitem była możliwość pisania smsów, tworzenia własnych dzwonków czy najprostsza gra. Teraz rynek telefonów komórkowych wygląda zupełnie inaczej.


Procesory pod napięciem

Procesory pod napięciem. Proszek żelaza karbonylkowego BASF udoskonala elektryczne komponenty smartfonów i tabletów


Dlaczego warto postawić na Windows Phone?

Obecnie, jeżeli wybieramy nowy telefon komórkowy, najczęściej naszym priorytetem jest to, aby telefon posiadał oprogramowanie, które ułatwi korzystanie z internetu.


Internet satelitarny - kosmos w domu

Niniejszy artykuł poświęcony jest usłudze jaką jest internet satelitarny w postaci szerokopasmowego połączenia satelitarnego. Niewiele ludzi wie, że istnieje więcej typów połączenia z siecią internetową niż tylko te przewodowe bądź komórkowe. Konkurencja, która reklamuje się w telewizji oferuje tą najbardziej popularną ofertę połączenia z siecią internetową.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader