Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Technika » Audio » Kilka słów o odtwarzaczach mp4 i ramkach cyfrowch na zdjęcia

Kilka słów o odtwarzaczach mp4 i ramkach cyfrowch na zdjęcia

autor: Slawek_1980 | artykuł do pobrania

zamieszczono: 07.11.2009 23:48, przeczytano razy: 969, słów: 370


Odtwarzacze MP4, które goszczą na naszym rynku od dłuższego czasu jak wydawać by się mogło ( patrząc po ilościach sprzedawanych na aukcjach) budzą duże zainteresowanie wśród użytkowników.


Odtwarzacze MP4, które goszczą na naszym rynku od dłuższego czasu jak wydawać by się mogło ( patrząc po ilościach sprzedawanych na aukcjach) budzą duże zainteresowanie wśród użytkowników. Szczególnie cyferka 4, mówiąca o wyższym standardzie oferowanym w stosunku do zwykłych odtwarzaczy mp3.

Odtwarzacz mp3 spokojnie można zdefiniować jako przenośne urządzenie, służące do odtwarzania plików muzycznych w szczególności popularnego mp3, od którego dostało nazwę. Obsługiwane są też inne formaty, co trzeba zaliczyć na plus i na pewno nie uchybia to całej idei odtwarzaczy mp3. Czym zatem są te oznaczone numerem numer 4?

Odtwarzacz mp4 różni się od popularnej mp3 tym, że oprócz plików z muzyką potrafi odtwarzać także filmy oraz zdjęcia. Droższe odtwarzacze obsługują wiele formatów bez konieczności konwersji. Jednym z najbardziej wymagających formatów, w którym zapisane są filmy jest RMVB i AVI. Odtwarzacz rmvb jak i odtwarzacz avi musi posiadać szybki procesor, aby mógł płynnie, bez zniekształceń przetwarzać dane wejściowe. Od kilku lat systematycznie powiększa się liczba użytkowników tego typu urządzeń. Najnowsze odtwarzacze mp4 posiadają ekran TFT potrafiący wyświetlić 16 milionów kolorów raz odtwarzać pliki video AVI bez konwersji. Menu odtwarzaczy jest intuicyjne oraz posiada miłą dla oka oprawę graficzną. Standardem jest już obsługa języka polskiego w każdym urządzeniu.

Swoją pozycje na rynku coraz śmielej zdobywają cyfrowe ramki na zdjęcia. Cenione są za ładny wygląd oraz wszechstronność. Współczesne ramki na zdjęcia to już nie tylko smutno stojący na szafce kawałek drewna, lecz w pełni multimedialne urządzenia potrafiące wyświetlać albumy zdjęć, a dzięki wbudowanym głośnikom także muzykę MP3 oraz filmy. Ramka taka może z powodzeniem zastąpić stacjonarny odtwarzacz muzyki jak i filmów. Mogą stanowić ozdobę każdego pokoju, a także posłużyć jako małe centrum rozrywki podczas podróży. Klienci ceniący sobie jakość oraz solidność wykonania mogą wybierać ramki z aluminiowym przednim panelem, które mogą zachwycić wyglądem.

o Autorze

Autor tego tekstu to specjalista do spraw odtwarzaczy mp4 oraz elektroniki użytkowej, który od pewnego czasu wraz ze swoją dziewczyną i przyszłą żoną prowadzi internetowy sklep RTV. W ofercie naszej firmy znajdują się odtwarzacze mp4 oraz ramki cyfrowe które uzyskały bardzo dużą popularność na rynkupowiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

Nikt jeszcze nie zagłosował na ten artykuł, bądź pierwszy/pierwsza!komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader