Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Technika » Audio » HD w TV znamy, teraz HD w audio

HD w TV znamy, teraz HD w audio

autor: yellowcode | artykuł do pobrania

zamieszczono: 21.04.2009 9:42, przeczytano razy: 1009, słów: 266


Firma Mackie zaprezentowała nowe głośniki wprowadzając na rynek nagłośnienia High-Definition


Najnowsza seria głośników firmy Mackie została oznaczona bardzo modnymi ostatnio literkami HD. Skrót HD czyli High-Definition ( wysoka rozdzielczość ) znany był do tej pory w produktach video a nie audio. Czyżby Firma Mackie wprowadzając nowe modele do swojej oferty:

  • HD1521 (2-kierunkowy),
  • HD1531 (3-kierunkowy)

chciała dokonać malej rewolty w muzycznym świecie. Głośniki te prezentują nowy wymiar wzmacniaczy, które potrafią dać 1600W i 1800W mocy szczytowej przy oszałamiającej korekcja akustycznej, która sprawia że głośniki brzmią płasko i sucho.

Głośniki serii HD od Mackie to przełom w nagłośnieniu ich ekonomika zakupu przeliczana 1$ / ile Wat mocy zostawia daleko w tyle konkurencje. Przy rozwiązaniach do Mackie dostaniemy po prostu więcej WAT mocy oraz krystalicznie czysty dźwięk.
Tunning pracowników EAW włożony w głośniki Mackie sprawiają że deklasują konkurencje.  15" woofery neodymowe idealnie wspołpracują z 1.75" driverami tytanowymi, które wcześniej zostały poddane  obróbce termicznej. HD1531 (3-kier.) posiada 6” driver średnich tonów oraz zoptymalizowany WaveFront mid/horn system dla stałego i szerokiego pokrycia.

Obudowa która jest bardzo ergonomiczna i kompaktowa przyniosła małą wagę głośników HD. Odchudzenie głośników nie pogorszyło jakości czystego dźwięku oraz nie utrudnia dostarczyć olbrzymią ilość mocy, dzięki której doznać można niezapomnianych odczuć.

Wg. zapowiedzi producenta głośniki Mackie HD1521 i HD1531 pojawią się w Europie i Ameryce w oficjalnej sieci sprzedaży już w  maju 2009.

o Autorze

Fan High-Definitionpowiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

Nikt jeszcze nie zagłosował na ten artykuł, bądź pierwszy/pierwsza!komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader