Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


AudioKondensatory w sprzęcie audio

Kondensatory stosowane są w wielu urządzeniach audio, jednakże ich jakość bardzo często jest traktowana po macoszemu, ten krótki artykuł pozwoli przybliżyć tematykę zastosowań kondensatorów.


Książki w formacie audio.

Nagrania słowa mówionego zwane książkami audio coraz bardziej wpisują się w krajobraz polskiego rynku wydawniczego.Czy chińskie zawsze oznacza tanie?

Czytając w Internecie różne artykuły o elektronice z Chin można odnieść wrażenie, że ludzie je piszący nie znają tematu, o którym czym piszą. Panuje przekonanie, że „chińszczyzna” jest kiepskiej jakości i nie nadaje do użytku, w przeciwieństwie do markowych urządzeń.


Kilka słów o odtwarzaczach mp4 i ramkach cyfrowch na zdjęcia

Odtwarzacze MP4, które goszczą na naszym rynku od dłuższego czasu jak wydawać by się mogło ( patrząc po ilościach sprzedawanych na aukcjach) budzą duże zainteresowanie wśród użytkowników.


Odtwarzacze MP3 - wygodne słuchanie muzyki

Muzyka łagodzi obyczaje. Każdy lubi jej słuchać. Różne osoby lubią różne style muzyczne. Jeszcze 40 lat temu słuchanie ulubionych przebojów możliwe za pośrednictwem nieporęcznego radia bądź też magnetofonu kasetowego. Dziś słuchawki w ustach u wielu mijanych na ulicy osób są widokiem bardzo częstym i jak najbardziej naturalnym. A wszystko to dzięki przenośnym odtwarzaczom muzyki.


Cyfowy świat mp3

W Polsce cyfrowe media zadomowiły się już na dobre. Dostęp do sygnału cyfrowego ma praktycznie każdy z nas, począwszy od prostego odtwarzacza mp3 a skończywszy na telewizyjnym sygnale cyfrowym, który oferuje znacznie lepszą jakość w porównaniu do analogowego. W niedługim czasie forma cyfrowa zastąpi całkowicie przekaz analogowy. Żeby jednak mówić w pełni o przekazie cyfrowym, należy wziąć pod uwagę nie tylko źródło, ale także odbiornik. Odbiornikiem takim jest właśnie odtwarzacz mp3, mp4 lub nowoczesny telewizor z wejściem cyfrowym HDMI.HD w TV znamy, teraz HD w audio

Firma Mackie zaprezentowała nowe głośniki wprowadzając na rynek nagłośnienia High-Definition
Powered by ArticleMS from ArticleTrader