Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Styl-zycia » Produkty w sklepach z odzieżą używaną

Produkty w sklepach z odzieżą używaną

autor: apgreff | artykuł do pobrania

zamieszczono: 31.01.2013 15:19, przeczytano razy: 738, słów: 364


 Każdy z nas wie, że nieustający kryzys gospodarczy i finansowy daje się nam we znaki. Zarówno rodziny, jak i przedsiębiorstwa muszą liczyć każdy grosz. 


Nie bez przyczyny jest to wielki problem dla polskiego społeczeństwa, gdyż obecne zarobki zupełnie nie są przystosowane do cen w sklepach, więc coraz więcej rodzin jest zmuszona żyć oszczędniej. Aktualnie sięgamy po coraz tańsze produkty spożywcze, a zamiast zaglądać do popularnych sklepów z markową odzieżą decydujemy się na tanie butiki. Coraz to większym zainteresowaniem cieszą się sklepy z odzieżą używaną. 

Choć mówi się, że zakupy w ciucholandach to skrajność to miłośniczki mody i zakupów nie są zniechęcone. Wydawałoby się, że w tego typu obiektach handlowych nie znajdziemy nic ciekawego. Pomimo tego, że na półkach czy też wieszakach znajduje się szereg zużytych, zniszczonych bądź staromodnych ubrań to można również trafić na nowe, zadbane i modne ciuszki. Wielkim zaskoczeniem dla przypadkowej osoby jest znalezienie w ciucholandzie oryginalnej koszuli od znanego i cenionego projektanta mody.

W większości przypadków hurtownia odzieży używanej jest zaopatrywana w odzież z innych krajów, tudzież z Niemiec czy też Stanów Zjednoczonych. W dzisiejszych czasach coraz więcej firm zajmuje się produkcją materiałów bawełnianych, gdzie instytucje skupiają się, na jakości i odpowiedniej chłonności artykułu. Nie można zaprzeczyć, że jest to jeden z najlepszych materiałów do produkcji odzieży. Wzrastające zapotrzebowanie na naturalne i wytrzymałe produkty zachęca polski rynek włókienniczy do produkcji.

Natomiast w Polsce, jak i w innych krajach królują zagraniczne ubrania czy też materiały włókiennicze. Bierze się to z wielu powodów. Między innymi Polska nie jest wystarczająco bogata, aby produkować polskie ubrania na wielką masę. Obecnie tylko firmy wyposażone w nowoczesne maszyny i wykwalifikowany personel mogą pozwolić sobie na krajową produkcję. Dodatkowo państwo nie oferuje żadnego wsparcia czy też pomocy, tak jak jest w innych krajach.

Choć obecna sytuacja gospodarcza naszego kraju nie jest fatalna to zawsze może być znacznie lepiej. Dzisiaj pozostaje nam nic innego jak nosić chińskie ubrania, delektować się włoskimi owocami, jeździć niemieckimi samochodami, a w ciucholandach kupować używane amerykańskie ubrania bogatych ludzi.

o Autorze

Bartosz Góreckipowiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

Nikt jeszcze nie zagłosował na ten artykuł, bądź pierwszy/pierwsza!komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader