Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Styl-zycia » O tym jak moda wciąż do nas wraca.

O tym jak moda wciąż do nas wraca.

autor: Freva | artykuł do pobrania

zamieszczono: 12.08.2012 22:21, przeczytano razy: 790, słów: 432


Nieustannie i każdego praktycznie dnia jesteśmy atakowani przez oferty nowych sklepów z ubraniami. Różne marki prześcigają się w tym, by zdobyć klienta i zauroczyć coraz to bardziej odjechanymi krojami. Jednak  wielu z nas wraca  chętnie do tego co było kiedyś.


Nieustannie i każdego praktycznie dnia jesteśmy nachalnie atakowani przez oferty nowych sklepów z ubraniami. Różne marki prześcigają się w tym, by zdobyć klienta i zauroczyć coraz to bardziej odjechanymi krojami. Prawda jest taka, że wielu z nas wraca jednak chętnie do tego co było kiedyś.

Mimo, że wspomniane marki i sklepy oferują nam swoje fikuśne i coraz to bardziej dziwaczne kroje my coraz częściej i chętniej zaglądamy do szafy naszych mam, a i nawet czasem babci. Moda poraz kolejny zatacza koło i to co kiedyś było modne dziś znowu wchodzi na tzw. „salony”. Owszem takie ubrania jak spodnie jeansowe zawsze są w modzie i tak już chyba pozostanie jednak coraz częściej ponownie możemy spotkać osoby w kurtce jeansowej, czy białych adidasach.  Wracają kolorowe kapelusze, ubrania w kropy, czy kwiaty rodem z czasów hipisów.  Zadziwiające jest też to, że po te kroje i ubrania nie sięgają tylko osoby starsze, czy te które pamiętają lata 60 –te i 70 te, ale coraz częściej i nierzadko bardzo chętnie w tych ubraniach pragną chodzić osoby młode, które nie mogą pamiętać tamtych czasów.  Zafascynowane nierzadko są tylko  stylem muzyki,  która w owych czasach królowała, ale i w ubraniach, ciuchach,  które bardzo wyraziście wyrażały osobowość, poglądy, pasje i miłość do danej subkultury i trendu.

Dzisiaj także ludzie młodzi, ale nie tylko młodzi pragną być na przekór. Bombardowani wszelakimi ubraniami tworzonymi przez duże firmy, gdzieś tam w głębi siebie pragną powrotu do tego co było kiedyś. Do czegoś  szczerego, choć prostego. Warto, więc nie tylko korzystać z szafek mam i babci, ale z wciąż jednak popularnej pani krawcowej, która to z dowolnie wybranej przez nas tkaniny uszyje ubranie, które z pewnością zaspokoi nasze gusta. Będziemy mogli dzięki temu chodzić i ubierać się w ubrania oryginalne, nietuzinkowe i na pewno niebanalne . Ceny w sklepach z tkaninami naprawdę nie są straszne, a i sama usługa uszycia naszego wymarzonego ciuszka jeśli dobrze się poszuka  i przejrzy oferty nie musi być droga. Wciąż istnieje szereg sklepów zarówno stacjonarnych, jak i internetowych, gdzie możemy w spokoju wybrać odpowiednią do siebie tkaninę i materiał, która nie tylko będzie „cieszyć oko”, ale i w której będziemy się dobrze czuć.

Jedno jest pewne- nie tylko muzyka łączy pokolenia, ale i  coraz częściej moda i to jest naprawdę wspaniałe.

o Autorze

Frevapowiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

Nikt jeszcze nie zagłosował na ten artykuł, bądź pierwszy/pierwsza!komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader