Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Styl-zycia » Jak wybrać pierścionek dla wybranki serca?

Jak wybrać pierścionek dla wybranki serca?

autor: adamek | artykuł do pobrania

zamieszczono: 16.12.2014 11:34, przeczytano razy: 684, słów: 398


Zaręczyny, to niezwykły moment zarówno dla mężczyzny, jak i dla kobiety. Panowie bardzo się stresują, zarówno doborem pierścionka, jak i samą sytuacją, odmową przez partnerkę. Panie, z kolei, zazwyczaj tylko podejrzewają, że coś się szykuje, że nadchodzi ta wiekopomna chwila.


Zastanawiają się, jak będzie wyglądał owy pierścionek, czy partner odgadnie ich gust. Na szczęście wybór pierścionków jest naprawdę znaczny, dlatego nikt nie będzie miał problemów z ich doborem.

Pierścionki zaręczynowe, to bardzo bogata kategoria, w której znajdziemy najróżniejsze pierścionki dopasowane do oczekiwań wybranek. W ofercie, co ważne, prezentowane są zarówno typowe pierścionki zaręczynowe, z oczkiem, jak i całkiem oryginalne, których nie spotkamy na co dzień. Ich cena jest oczywiście różna, wszystko zależy od zastosowanego surowca, od kamienia, od próby. Dlatego też wybór pierścionka powinien być podyktowany różnymi czynnikami, także finansowymi. Biżuteria nie jest tania, co nie oznacza jednak, że za rozsądne pieniądze nie kupimy ładnego pierścionka, nawet z brylantem.

Swoistą nowością, która już na stałe się wpisała w rynek, są zamówienia składane drogą internetową. Dzięki temu można kupić pierścionki w całkiem atrakcyjnych cenach. W Internecie znajdziemy szereg aukcji, sklepów oferujących pierścionki z cyrkoniami, z brylantami, o różnej wielkości kamienia, próbie, grubości samego pierścionka. Dzięki temu ich wybór jest rak duży i praktycznie nikt nie powinien mieć problemu z doborem odpowiedniego modelu.

Panowie, by wybrać odpowiedni model, powinni przede wszystkim przyjrzeć się biżuterii noszonej przez wybrankę. Dzięki temu na pewno będą wiedzieć, czy wybranka woli pierścionki skromniejsze, czy odważne, z oczkiem, czy przypominające obrączkę. Wówczas na pewno wybór będzie łatwiejszy i przede wszystkim trafiony. A nie jest to trudne, na pewno każdy mężczyzna widzi, co zdobi dłonie kobiet.

Pierścionki zaręczynowe, to nietypowe prezenty. Powinny być gustowne, eleganckie, luksusowe. Nie muszą być z brylantami, wszystko zależy od tego, jakie kamienie kocha partnerka i co chciałaby otrzymać. Im lepiej poznamy gusta partnerki, tym łatwiej jest dobrać prezent. Co ważne, nie każda kobieca ceni sobie drogie prezenty, większość chciałaby otrzymać po prostu drobiazg. Dlatego panowie nie powinni się stresować, przede wszystkim sprawdzać oferty i szukać pierścionka, który przyciągnie ich wzrok, zachwyci. Wówczas na pewno zachwyci i jego partnerkę. Nie ma znaczenia, czy pierścionek będzie kupiony u jubilera tradycyjnego, czy w sklepie internetowym.

o Autorze

Adam Stroiński - Jubiler i grawer z wieloletnim doświadczeniempowiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

Nikt jeszcze nie zagłosował na ten artykuł, bądź pierwszy/pierwsza!komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader