Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Styl-zycia » Fotel telewizyjny a fotel do masażu

Fotel telewizyjny a fotel do masażu

autor: ulgadlakregoslupa | artykuł do pobrania

zamieszczono: 14.02.2014 12:39, przeczytano razy: 479, słów: 361


Fotel telewizyjny to na pewno jest fotel do masażu, ale jeśli z jednej strony stawia się fotele telewizyjne, z drugiej strony przeciwstawia im się fotele do masażu, musi pojawiać się tutaj jakaś różnica.


W przeciwnym razie nie byłoby sensu wprowadzać takie rozróżnienie i nie dałoby się tego uzasadnić nawet względami marketingowymi, bo przeciętny klient, tak jak pewnie sami państwo czytający to w tej chwili, są raczej zdezorientowani całą sytuacją. Rozróżnienie nie jest jednak jakoś specjalnie ostre i zaraz je sobie wytłumaczymy opisując najpierw typowy fotel do masażu, a potem jego wersję telewizyjną.

Typowe fotele do masażu

Typowe fotele do masażu są zwykle dość zwalistymi przedmiotami. Spowodowane jest to tym, że zostały one stworzone jako domowe centrum relaksu nie będące dodatkiem do niczego konkretnego. Chodziło o to, by w fotel do masażu się zanurzyć i korzystać z wszystkich jego funkcji. Taki fotel do masażu dość często przypominał najzwyklejszy fotel wypoczynkowy i osoba, która nie byłaby zaznajomiona z fotelami do masażu, mogłaby go spokojnie nie rozpoznać. Częściej jednak nie da się pomylić fotela do masażu z czymś innym ze względu na dodatkową przystawkę do masowania stóp czy też specjalne konsole sterujące całym urządzeniem.

Typowe fotele telewizyjne

Fotel telewizyjny to typowy fotel masujący, więc nie ma szans, by był on mały. Zasada jednak jest taka, że przy tworzeniu fotela masującego w wydaniu telewizyjnym stawia się raczej na kompaktowość. Rezygnuje się ze wszelkiego rodzaju nie do końca potrzebnych oparć i przede wszystkim, nie dokłada się ani żadnych wielkich konsol sterujących, ani żadnych dodatkowych przystawek. Wszystko jest dyskretne tak, by nie zajmowało za dużo miejsca przed telewizorem i w żaden sposób nie ograniczało widoczności najważniejszego urządzenia w salonie (zdaniem wielu osób). Wiąże się to często z różnymi ograniczeniami w stosunku do takiego fotela telewizyjnego, ale prawda jest taka, że dotykają one zwykle tylko bardzo egzotycznych funkcji dostępnych jedynie w najbardziej luksusowych maszynach stanowiących minimalny odsetek sprzedawanych produktów. Innymi słowy, tracimy coś, czego i tak raczej byśmy nie mieli. Pozytywną wiadomością jest za to zwykle spokojniejsze wzornictwo, niż w niektórych fotelach z masażem.

o Autorze

Bartosz Nowak - Często oglądasz telewizję? Zatem musisz zobaczyć ten wyjątkowy fotel telewizyjny!powiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

Nikt jeszcze nie zagłosował na ten artykuł, bądź pierwszy/pierwsza!komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader