Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:Styl życia
Wakacyjne szaleństwa

Wakacje nie są po to, żeby się ograniczać i pilnować na każdym kroku, jednak nie można pozwalać sobie na wszystko, bo skutki mogą być opłakane. Lista urlopowych szaleństw może się ciągną c w nieskończoność. Oto najczęściej spotykane.


Współczesna strefa VIP

Czym dla Polaków jest luksus? Czy kojarzy się z czymś powszechnie niedostępnym, czy po prostu drogim? A może utożsamiany jest ze sprawami niematerialnymi takimi, jak np. poczucie satysfakcji z życia? Wyniki prowadzonych ostatnio na ten temat badań mogą zaskakiwać…


Weselny savoir vivre przy stole

Wesele to wielka uroczystość. Aby nie dać wielkiej plamy i nie ośmieszyć się przed młodą parą oraz mnóstwem gości, należy wiedzieć jak zachować się podczas wspólnego ucztowania. To wcale nie jest rudne.


Jak zachować się podczas wesela

Ślub to dla wielu par najważniejszy moment w życiu. Dlatego postarajmy się nie zepsuć im tego magicznego dnia tym, że nie umiemy się zachować. Oto kilka porad, co robić, a czego unikać, aby nie wyjść na ignoranta lub głupka.Marka z tradycją

Niezależnie od tego czy ktoś orientuje się w rodzajach i markach alkoholi, istnieją marki tak znane, że rozpoznają je wszyscy. Do takich marek należy między innymi Ballantine's.


Whisky - odkryj to co nowe

Polska to kolebka wielu narodowych tradycji, związanych nie tylko z poszczególnymi świętami. Należy pamiętać również o tradycjach związanych z innymi aspektami życia, jak np. spotkania rodzinne i towarzyskie. Oczywiście, głównym zwyczajem podczas takich spotkań jest picie wódki.


Przyjęcie urodzinowe - w domu czy w klubie?

Każde urodziny są ważne – czy to osiemnaste, czy czterdzieste, czy siedemdziesiąte. Jeśli chcemy urządzić wspaniałe przyjęcie to nie ważny jest wiek, ale dobra zabawa. Urodziny za niepełna miesiąc? Do dzieła!


Samolotem czy samochodem?

Już niedługo wakacje a to znaczy, że trzeba pomyśleć o urlopie. Ważne jest nie tylko to, gdzie i na jak długo wybierzemy się na wypoczynek, ale także czym tam dotrzemy. Dylemat między podróżowaniem samolotem a samochodem jest dość trudny do rozstrzygnięcia.


Kraina whisky i złotem płynąca

Szkocja to kraina, która nie skąpi niezwykłych krajobrazów i pięknych budowli. Poza bogactwem historycznym i kulturowym, Szkocja jest także pełna złota, dlatego dostała ona pozwolenie na budowę pierwszej od 500 lat kopalni złota.


Trzy najbardziej kobiece rzeczy na świecie

Seksapeal to nasza broń kobieca - wie to każda kobieta. Wiedziały to kobiety przed tysiącami lat, kiedy nakładały na usta barwnik, który później ewoluował do postaci szminki. Oprócz czerwonych ust, kobiecymi atrybutami są pończochy oraz szpilki, czyli pantofle na cienkim obcasie.


Bądź sexy latem

Lato to czas kiedy pokazujemy więcej ciała, bo czy tego chcemy, czy nie, to pogoda wymusza na nas zakładania coraz to lżejszych i coraz to bardziej odsłaniających ubrań. Szczególnie cieszy to mężczyzn, którzy mogą wtedy bezkarnie podziwiać damskie wdzięki.


Jak pić wodkę?

Ten, kto jej nie pije wzbudza podejrzenia, ale upicie się na umór psuje opinię. Jak pić, żeby zachować twarz?
Powered by ArticleMS from ArticleTrader