Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


EkstremalnyJak zostać skoczkiem spadochronowym?

Nowoczesna odsłona sportu spadochronowego na dobre dotarła już do Polski. Do niedawna skoki były kojarzone ze spadochronami okrągłymi, używanymi przez wojska desantowe. Dziś ten sport wygląda inaczej.


Magia siłowni

Dzięki wysiłkowi włożonemu w ćwiczenia na siłowni możemy uzyskać wymarzoną sylwetkę lub zgubić kilka zbędnych kilogramów. Warto zadbać o właściwy trening, który gwarantuje efekty.Jak przygotować auto do off-roadu?

Off-road jest w naszym pięknym kraju coraz popularniejszy. Nie ma weekendu, aby gdzieś w Polsce nie odbywał się mniejszy lub większy rajd. Pasjonaci, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tym sportem, powinni jednak wiedzieć, jak przygotować auto do off-roadu. 


Sprzęt do nurkowania - co warto wiedzieć?

Sporty ekstremalne cieszą się dzisiaj ogromnym zainteresowaniem. Jest to jeden ze sposobów na wzbogacenie codziennego, niekiedy nudnego życia, odrobiną zdrowej adrenaliny. Lista tego rodzaju sportów jest bardzo długa. Ogromną popularnością cieszy się jednak przede wszystkim nurkowanie.


Paintball jako sport zespołowy

Paintball jest popularnym sportem zespołowym. Polega on na strzelaniu z broni pneumatycznej żelatynowymi kulkami z barwnikiem spożywczym. Wygrywa on z innymi sportami tego rodzaju pod jednym względem - można a nawet trzeba wyeliminować przeciwnika z pola gry.


Czy skoki spadochronowe są niebezpieczne?

To dobre pytanie. W końcu czy może być bezpieczny sport, który polega na tym, że człowiek rzuca się w przestrzeń z samolotu lecącego na wysokości kilku tysięcy metrów?Czy wyjazd na Rodos lepszy od polskich plaż?

Wyjeżdżamy nad polski Bałtyk, żeby się opalić, popływać i miło spędzić czas. Często zaskakują nas tłumy i kolejki które zamieniają wakacje w koszmar. Tymczasem niektórzy wolą wybrać kameralny wyjazd do Rodos na windsurfing, czy kitesurfing...


Amortyzatory ELKA

Firma Elka Suspension to najbardziej znana i ceniona światowa marka produkująca zawieszenia do quadów. W skład oferty amortyzatorów wchodzą wersje zaczynając od podstwowych pozwalających na indywidualną regulacje, na ekskluzywnych kończąc.


Narty wodne - ciekawa pasja

Wczasy w Egipcie są całkiem całkiem, choć chyba przyjemniej wygrzewać się w Grecji lub na Sardynii.


MMA w Polsce- czy Polska ma szanse stać się kopalnia talentów sztuk walki?

Polska niewątpliwie jest potentatem jeśli chodzi o sztuki walki. Liczne medale zdobyte przez zawodników judo, taekwondo, zapasów czy boksu tylko to potwierdzają. Ale ostatnim czasu na czoło najbardziej popularnych sportów walki wychodzi Mixed Martial Arts (MMA) – czyli mieszane sztuki walki.


Wojciechowska Z tytułem "Korony Ziemi"

Martyna Wojciechowska 22 stycznia b.r. stała się drugą po Annie Czerwińskiej Polką z tytułem Korony Ziemi.


Damski snowboarding w Polsce

Już od paru dobrych lat, możemy zauważyć iż damski snowboarding co raz mocniej się rozwija. Początki snowboardu to brak damskich modeli desek, brak jakichkolwiek damskich kolekcji. Jednak, co raz więcej dziewczyn zaczęło się interesować tym sportem, zaczęły odnosić sukcesy.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader