Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Amatorski
Piłkarzyki stołowe do domu?

Gra w piłkarzyki stołowe to dla wielu z nas kultowa rozrywka barowa, idealna na wieczorne wypady ze znajomymi. Jednakże mało kto myśli o piłkarzykach jako o grze, którą można sprawić sobie do domu. Skąd takie przekonanie?


Gadżety na Euro 2012

Rozkopane miasta, ulice pełne panów w odblaskowych kamizelkach zajadających się kanapkami lub ciężko pracujących – taki widok nas nie dziwi. W końcu już za niecały rok polskie miasta nawiedzą gromady kibiców.


Jak kupować kask na narty

Zakup kasku narciarskiego powinien być podstawową rzeczą przed rozpoczęciem sezonu narciarskiego. Dobry kask może uratować życie. Doradzamy w jaki go dopasować.


Narty, a nasze mięśnie

Z roku na rok coraz więcej ludzi decyduje się spróbować swoich sił w jakimś sporcie. Z zimie najpopularniejsze oczywiście jest narciarstwo. Jednak sport ten wiąże się nie tylko z ogromną zabawą, jednak w równym stopniu z niebezpieczeństwem kontuzji. A dzieje się tak, ponieważ przed wyjazdem powinniśmy przygotować nasze ciało do kilku dni wzmożonego wysiłku. Jak to uczynić?Jakie rękawice i gogle narciarskie wybrać?

Zima.. raj dla narciarzy, snowboardzistów i wszystkich, którzy kochają sporty zimowe. Wszyscy ci, którzy poza oglądaniem wyczynów sportowych Małysza bądź Kowalczyk, wybiorą się poszaleć na stoku, muszą pamiętać o odpowiednim ubiorze, aby uchronić organizm przed chorobą i czuć się komfortowo i bezpiecznie.


Tancerki a sport

Taniec jest dość popularną dyscypliną sportu w obecnych czasach. Tancerki są często pokazywane w telewizji czy na pokazach mody. Również coraz więcej stacji telewizyjnych dokłada do swojego programu teleturnieje związane z tańcem.


Pierwsze kroki na nartach

Wprawdzie kończy się już sezon do jazdy na nartach, ale jeszcze są miejsca gdzie można pojeździć. Poza tym trochę wiedzy na przyszły rok nikomu nie zaszkodzi. Oto kilka rad dotyczących jazdy na nartach. Jakie narty wybrać, gdy nie umiemy jeździć? Czy skorzystać z usług instruktora? Gdzie najlepiej zacząć naukę? Jakie są koszta? Stajemy na górze stoku i....


W bieganiu najważniejsza jest systematyczność

Wiele osób, chcąc zapewnić sobie dawkę ruchu biega. Nie każdy jednak odczuwa pozytywne skutki tej aktywności. Dlaczego? Bo nie robi tego systematycznie.


Narciarstwo - historia i współczesność

Historia narciarstwa sięga bardzo daleko, najstarsze śladu używania nart pochodzą sprzed 5000-3000 lat p.n.e.


Odważnik Kettlebell - Sposób na dobrą kondycje i dobrą figurę

Od pewnego czasu panuje moda na zdrowy styl życia, uprawianie sportu i ogólne bycie fit. Moda dość dobra i na pewno nie szkodliwa, jeśli oczywiście będzie stosowana z rozsądkiem i w granicach normy.


Trening dla początkujących na siłowni

Trening dla początkujących


Ciekawe obozy studenckie

Zbliża się zima, a więc i potencjalne formy rozrywki dla młodych ludzi ulegają zmianom. Na festiwale, koncerty i inne formy zabawy na otwartym powietrzu trzeba będzie poczekać do przyszłego roku.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader