Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:Sport
Najlepszy wiek dla dzieci na naukę jazdy na nartach

Widok dzieci jeżdżących na stoku nie należy do rzadkości, a mimo to, zawsze wzbudza sympatię. A im mniejsze dziecko, tym widok jest przyjemniejszy i mimochodem na ustach pojawia się uśmiech.


Czy kije narciarskie są potrzebne?

Odpowiedzi na to pytanie można szukać w książce Rona LeMastera, doświadczonego instruktora i trenera narciarstwa zjazdowego, uznanej przez autorytety narciarskie, za kompendium wiedzy dla wszystkich chcących ulepszyć technikę jazdy na nartach.


Satysfakcja z wyjazdu na narty, snowboard

Zima to jedyna pora roku, która sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na świeżym, rześkim powietrzu jeżdżąc na nartach, czy snowboardzie. Jednak, aby wyjazd był w pełni udany, wspomnienia przyjemne, a tęsknota za kolejnym zaczynała się tuż po powrocie należy go dobrze zaplanować.


Dlaczego jazda na nartach jest tak przyjemna?

Czy jazda na nartach jest najprzyjemniejszą formą zimowej aktywności fizycznej? Czy jest najprzyjemniejsza – to kwestia upodobania, ale z całą pewnością jest najpopularniejsza.Sposoby przewożenia nart

Jeżeli posiadasz własne narty, na których jazda jest dla Ciebie przyjemnością, to prawdopodobnie zmierzyłeś się z tematem jak przewieźć narty w góry w bezpieczny sposób.


Narty ostrzyć ręcznie, czy maszynowo?

Dobrze naostrzone narty dają dużo więcej przyjemności z jazdy niż narty, które zostały naostrzone niewłaściwie. A gdy choć raz zdarzyło Ci się jeździć na źle naostrzonych nartach, to na własnej skórze przekonałeś się jak ważny jest serwis narciarski, do którego oddajemy narty.


Dlaczego i po co nam bielizna termoaktywna?

Nie wszyscy zdają sobie sprawę ze znaczenia, jakie dla organizmu ma bielizna termoaktywna. Tymczasem o bieliźnie termoaktywnej można śmiało powiedzieć, że jest ona drugą skórą.


Udany i bezpieczny wyjazd na narty

Co robisz, aby wyjazd na narty był szczęśliwy i bezpieczny i kojarzył się jedynie z przyjemnościami i adrenaliną, jaką daje jazda na nartach? Czy samo ubezpieczenie wystarczy?


Jak przygotowujemy się do wyjazdu na narty?

Czy przygotowanie do wyjazdu na narty dotyczy tylko sprzętu narciarskiego, czy też popracowania nad kondycją fizyczną? W większości przypadków przygotowania ograniczają się jedynie do sprawdzenia ekwipunku narciarskiego.


Zasady ćwiczeń na siłowni plenerowej - informacje ogólne

Trening, aby był skuteczny, musi być wykonany zgodnie z okreśłonymi zasadami. Siłownie plenerowe są otwarte dla każdego, ale nie każdy zna te prawidła, które pozwalają na efektywny trening. Oto maksymalnie skrócony poradnik.


Siłownia stylu

Siłownie zewnętrzne do ostatnio bardzo popularne urozmaicenie przestrzeni miejskiej. Może i słusznie, bo rzeczywiście jest to coś, co może zmienić obraz miasta jako miejsca niezdrowego, gdzie jedynym ruchem jest transport do pracy i z powrotem.


Pasowanie siodeł

Pasowanie siodeł, to nadwyraz istotny dział każdego salonu jeździeckiego. Zanim zdecydujesz się na zakup siodła, zapoznaj się z kilkoma fundamentalnymi zasadami, które pomągą uniknąć Ci niewłaściwiej inwestycji.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader