Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Rozrywka » Nieurwany film z imprezy

Nieurwany film z imprezy

autor: monikaq | artykuł do pobrania

zamieszczono: 11.07.2012 12:37, przeczytano razy: 943, słów: 419


Jeśli lubimy dobrą, niezapomnianą zabawę, warto zorganizować zabawę tematyczną. Świetnym pomysłem jest impreza filmowa, która pozwoli wcielić się w ulubionych filmowych bohaterów.


Speed: niebezpieczna prędkość. Ten film może być dobrą inspiracją dla naszej imprezy: liczą się emocje, prędkość i brak hamulców. Taka zabawa to brawurowa akcja ratowania gości z codziennej nudy i marazmu. Jak szaleć, to szaleć – możemy więc wynająć specjalny, imprezowy autobus, który będzie naszym ruchomym planem filmowym. Dowiezie on nas do każdego wymarzonego scenariusza filmowego. Temat przewpdnim to tylko pretekst, bo dobra zabawa wynika z nastawienia ludzi. Musimy zadbać o to, by w takim autobusie panowała świetna, beztroska atmosfera.

 

Man in black. Goście, którzy są fanami filmu: „Man in black” niech przybędą na naszą imprezę w odpowiednim, eleganckim stroju. Będą oni dobrymi opiekunami zabawy, gdyż wytropią wszystkich obcych. Przed takimi agentami nie ucieknie żaden gość z innej planety – zabawa więc odbędzie się w doborowy, ziemiańskim towarzystwie. Czarny nigdy nie wychodzi z mody, byle nie była to czerń charakteru. Możemy urządzić specjalne tropienie obcych i próbę ich oswojenia. Panie  mogą stworzyć wersję Woman in Black, która poza tym, że jest zawsze modna - cudownie modeluje sylwetkę.

 

Dirty dancing. Jeśli zechcemy skierować nasz autobus na tory tanecznej zabawy, czemu nie? Miłośnicy tego parkietowego mezaliansu z pewnością chętnie poszukają swej tanecznej Baby czy też boskiego Johnego. Istnieje tylko obawa, że tak mocno zaplączą się w konwencję filmu, że żadna ziemska siła nie oderwie ich od parkietu. Nie możemy jednak ich opuszczać, gdyż zdecydowanie potrzebują oni asekuracji przy pijackich próbach wykonania popisowego unoszenia. Dodatkowo, sączone procenty mogą nasilić powiewy z filmowego utworu „She's like the wind”. Udana impreza zawsze kończy się na popisach tanecznych, więc nie ma sensu bronić się przed tanecnzymi wyczynami.

 

Alicja w Krainie czarów. Gdy już wpadliśmy w magiczną krainę autobusowego szaleństwa, trzeba ruszać na podbój świata magii. Wszelkie wyjątkowe niewiasty mogą śmiało poszukać własnego Kapelusznika i sprawić by wszelkie konkurencyjne, złe królowe, po prostu skapitulowały. Jeśli zabawa będzie magiczna, jest szansa, że świat wyda się inny, zwierzęta zaczną mówić, a my będziemy obchodzić nieurodziny w baśniowej Krainie Czarów. Dobra zabawa z pewnością odstraszy groźnego Żeberzwłoka. Magia to sedno każdej imprezy, ale nie tkwi ona ani w alkoholu ani w miejscu imprezy lecz w ludziach, którzy tę zabawę tworzą. Nie ma na co czekać - nakręćmy własną imprezę, niech się dzieje!

o Autorze

Monika Brodzkapowiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

Nikt jeszcze nie zagłosował na ten artykuł, bądź pierwszy/pierwsza!komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader