Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Muzyka
Whiskey In The Jar

Ten utwór zna niemal każdy i większość słuchaczy, mylnie przypisuje jego stworzenie Metallice, a jak było naprawdę?


Jaka muzyka na wieczór panieński?

Organizacja wieczoru panieńskiego to nie jest łatwa sprawa, szczególnie w przypadku, gdy zaproszone przyjaciółki panny młodej nie znają się lub mają zupełnie różne gusta. Jak wiadomo nie ma dobrej imprezy bez dobrej muzy, więc ten element wieczoru musi być dobrze przygotowany.


O czym rapują polscy hip-hopowcy

Rap to gatunek muzyczny, który już dawno wyszedł z podziemia. Niestety, wiele osób nie uznaje go za muzykę i postrzega wyłącznie w kategorii produktu muzykopodobnego – wulgarnego efektu chuligańskich wybryków młodzieńców, którzy całymi dniami „buszują” po blokowisku.


Gra na instrumentach muzycznych

Z artykułu dowiesz się jak grać na instrumentach muzycznych. Które instrumenty warto jest wybrać, a które należy sobie odpuścić.Konstrukcje aluminiowe. Uniwersalne zastosowanie

Dawno minęły czasy, gdy sceny przed koncertami składane były z ciężkich, metalowych czarnych prętów, wijących wokół muzyków stalową pajęczynę. Dzisiejsze materiały są zdecydowanie praktyczniejsze, łatwiejsze w eksploatacji i bezpieczniejsze. Dzięki temu znajdują zastosowanie nie tylko w muzycznych przedsięwzięciach.


Jak słuchać muzyki, żeby nie ogłuchnąć?

„Jeszcze tylko muzyka na ten świat, na to życie” powiedział Wiesław Myśliwski w swoimi „Traktacie o łuskaniu fasoli”. I nic dziwnego, że tak bardzo jej pragnął, w końcu nic tak, jak ona kształci emocje, pomaga je wypowiedzieć, rozładowuje napięcie i stres. A czy może szkodzić? Zbyt głośna – tak.


Kamil Bednarek i Reggae na Piaskach

Najbardziej znany polski festiwal poświęcony muzyce reggae odbył się tradycyjnie w Piskach. Kolejna, dziesiąta już edycja była wyjątkowa. Stało się tak za sprawą pewnej młodej grupy muzyków z małej miejscowości Brzeg. Chodzi oczywiście o Kamila Bednarka i jego Star Guard Muffin, którzy wystąpili podczas "Reggae na Piaskach" obok największych gwiazd jamajskich rytmów w Polsce zdobywając nagrodę specjalną Konkursu Młodych Talentów, przyznaną pierwszy raz w historii festiwalu!


Jak wybrać odtwarzacz mp3?

Odtwarzacze mp3 kilka lat temu zrewolucjonizowały rynek przenośnych urządzeń do słuchania muzyki. Pliki w cyfrowym formacie można było przesyłać, przenosić, kupować w sklepach internetowych. Oszczędzaliśmy miejsce i czas.


Jaki instrument klawiszowy wybrać i dlaczego?

Przed zakupem instrumentu klawiszowego dla własnego użytku, warto się nieco zastanowić nad wyborem marki i modelu. Chcemy przecież, aby sprzęt, w który mamy zainwestować, służył nam możliwie jak najdłużej, prawda?


Radio przez internet

Muzyka w dzisiejszych czasach dociera do nas przez internet jak i tradycyjne radioodbiorniki. Jest wszechobecna, można ją słuchać w pracy, w domu, szkole.


Wesele i ważne jego aspekty

Wesele uznawane jest przez młodych ludzi za najważniejszą imprezę w życiu. Nie ma w tym nic dziwnego. Przecież wesele jest imprezą bardzo wystawną, dosyć kosztowną, a dodatkowo jeszcze prowadzi do sakramentalnego "tak".


30 seconds to mars

Grupa alternatywna 30 Seconds To Mars już niebawem po raz pierwszy zagra w naszym kraju!
Powered by ArticleMS from ArticleTrader