Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


MuzykaPop ewoluuje? Dokąd zmierza muzyka?

Muzyka popularna ewoluuje, wydaje mi się, że o tym wie każdy. Załóżmy, że muzyką popularną będziemy nazywać taką, która jest puszczana w radio.


Początki DJ-ingu

Z funkcjonalnego dobierania muzyki do globalnego fenomenu, od artystycznych wirtuozerii po masową kulturę popularną, zajęcie tworzącego ścieżkę dźwiękową dla tańczących ludzi przeszło ciekawą ewolucję. Poznajmy jej początki, ponieważ zdaje się, że zostanie z nami na dłużej.Gitara elektryczna - jaką wybrać?

Obecnie rynek instrumentów przepełniony jest gitarami wszelkiej proweniencji oraz jakości. Każdy klient może znaleźć instrument dla siebie, zgodnie ze swoimi upodobaniami i zasobnością portfela. Ale czy każda deska warta jest uwagi? Jak wybrać tę jedyną dla siebie?


Wybór gitary elektrycznej na początek i nie tylko

Obecnie rynek gitarowy przepełniony jest instrumentami różnej proweniencji oraz klasy. Każdy klient może znaleźć instrument dla siebie, zgodnie ze swoimi upodobaniami i zasobnością portfela. Ale czy każda deska warta jest uwagi? Jak wybrać tę jedyną dla siebie?


Gitara elektryczna - jaką wybrać?

Obecnie rynek gitarowy przepełniony jest instrumentami różnej proweniencji oraz jakości. Każdy klient może znaleźć wiosło dla siebie, zgodnie ze swoimi upodobaniami i zasobnością portfela. Ale czy każda gitara warta jest uwagi? Jak wybrać tę jedyną dla siebie?


Zespół weselny - 90% (nie)dobrej imprezy

Jak wybrać zespół muzyczny na wesele? Odpowiedź jest jedna - musi być dobry. Ale dróg do tej odpowiedzi - mnóstwo, jak samych zespołów weselnych.Oprawa muzyczna, ważny czynnik udanego wesela

Oprawa muzyczna jest jednym z istotniejszych czynników, które decydują o powodzeniu przyjęcia weselnego. Musimy postanowić czy chcemy zamówić zespół na wesele czy didżeja, który poprowadzi nasze weselisko ? 


Znaczenie muzyki w życiu człowieka

Muzyka od zawsze była ważnym elementem w kulturze i codziennym życiu wielu ludzi. Jednak jej znaczenie i sama forma zmieniały się przez wieki i ewoluowały w różnych kierunkach.


Czy DJ może zastąpić zespół weselny ?

Czy w Polsce jest szansa dla oprawy muzycznej imprez okolicznościowych, tak popularnej w krajach anglosaskich jakim jest DJ ? Czy jest w stanie przekonać do siebie co bardziej konserwatywnych członków rodziny, jakimi bez wątpienia są nasi dziadkowie  i uda im się pokonać zespół weselny ?


Wybór zespołu muzycznego na wesele.

Jeżeli jesteście organizatorami wesela lub innej uroczystości, to wcześniej czy później staniecie przed dylematem jaki zespół muzyczny wybrać ? Czym się kierować podczas wyboru ? 


Chwyty gitarowe nie muszą być trudne!

Chwyty gitarowe to super rozległe zagadnienie. mnóstwo gitarzystów ma kłopoty z chwytaniem ich oraz szybkim, ale precyzyjnym zmienianiem. Są na to szybkie ćwiczenia, tak więc czytaj dalej...


Whisky, jego żono

Ryszard Riedel to legenda polskiej muzyki. Legenda, która, pomimo śmierci wokalisty, wciąż hipnotyzuje kolejne pokolenia. Niektórzy twierdzą, że data śmierci wokalisty, jest zakończeniem szczerości i spontaniczności w tworzeniu muzyki.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader