Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Rozrywka » Jak zorganizować przyjęcie-niespodziankę dla ukochanej osoby?

Jak zorganizować przyjęcie-niespodziankę dla ukochanej osoby?

autor: pennylane | artykuł do pobrania

zamieszczono: 24.02.2014 14:26, przeczytano razy: 544, słów: 409


Okazji na świętowanie jest zawsze dużo: urodziny, imieniny, rocznica ślubu i wiele innych.  Jeśli chcemy wywołać uśmiech na twarzy osoby, która obchodzi swoje święto warto pomyśleć o zorganizowaniu przyjęcia bez jej wiedzy.


Przyjęcia-niespodzianki najczęściej są organizowane z okazji urodzin, zwłaszcza okrągłych. Jest to nie tylko świetna okazja na miłe spędzenie czasu ze znajomymi ale przede wszystkim wielka radość dla zaskoczonego solenizanta.

Podchody z mapą

To jeden z najpopularniejszych sposobów na poinformowanie solenizanta o przyjęciu. Oczywiście cały dzień udajemy, że zapomnieliśmy o jego urodzinach- po to, aby pod koniec dnia sprawić mu jeszcze większą niespodziankę. Jeśli jednak chcemy po części wyjawić plan, powinniśmy zorganizować podchody dla obchodzącego urodziny. Możemy zacząć od przygotowania mapy z odpowiednimi wskazówkami. Nie powinno na nim zabraknąć charakterystycznych punktów, dzięki którym osoba będzie wiedziała jak trafić do celu. Oczywiście trasa nie powinna być zbyt trudna a mapa sporządzona  tak, by nie sprawiła problemów. Wskazane jest również, aby wskazówki były napisane z humorem.

2w1

Przyjęcia-niespodzianki są również doskonałą okazją na przekazanie dobrych wiadomości. Bardzo często mężczyźni oświadczają się wtedy swoim wybrankom. Nie można wtedy zapomnieć o dodatkowych atrakcjach takich jak kwiaty i szampan. Warto uprzedzić wcześniej znajomych, aby pomogli w organizacji przyjęcia i dochowali tajemnicy przed osobą, dla której jest organizowane przyjęcie.

Menu

Trzeba pamiętać, że alkohol i słone przekąski nie wystarczą. Zarówno ukochanej osobie jak i zaproszonym gościom powinniśmy zaoferować ciepły posiłek- w zależności od pory dnia obiad lub kolację. Lepiej wybrać coś sprawdzonego niż eksperymentować: dania typu krewetki w panierce czy owoce morza są efektowne, ale mogą się nie sprawdzić. Najlepiej wybrać menu uwzględniając upodobania zaproszonych gości. Idealne będą koreczki, sałatki i obowiązkowo coś słodkiego.

Wybór miejsca

Gdzie najlepiej będzie urządzić przyjęcie? Część osób decyduje się na to, aby zaprosić znajomych do domu i tam czekać na jubilata. Jest to jednak dość ryzykowne, bo w osoba dla której chcemy zrobić niespodziankę w każdej chwili może wejść do domu. Dlatego też dobrym rozwiązaniem jest impreza urodzinowa poza domem: w restauracji, klubie czy hotelu. Ten ostatni t będzie  idealnym miejscem na tego typu imprezę. Oszczędzimy sporo czasu nie martwiąc się o przygotowanie jedzenia i inne szczegóły, ponadto noclegi po hucznej zabawie będą wskazane dla wszystkich gości, a zwłaszcza dla samego bohatera przyjęcia.

o Autorze

Joanna Michalak artykuł powstał przy współpracy z http://www.hotel.dolcan.com.pl/powiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

Nikt jeszcze nie zagłosował na ten artykuł, bądź pierwszy/pierwsza!komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader