Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Rozrywka » Humor » Wykłady Doktora Wódkołaka, czyli łyk groteski

Wykłady Doktora Wódkołaka, czyli łyk groteski

autor: monikaq | artykuł do pobrania

zamieszczono: 20.04.2012 15:10, przeczytano razy: 644, słów: 431


Doktor Alko Wódkołak to znany badacz procentologii. Jest dość ekscentryczny, jednak warto przytoczyć jego obserwacje.


Wódkołak to twór, który do perfekcji opanował sposoby teleportacji. Korzysta on z dostępnych procentów, po czym bojkotuje przemysł kinematograficzny (czytaj: urywa mu się film). Twierdzi on, że posiadł wyjątkową możliwość teleportacji, gdyż po każdym urwanym seansie, budzi się on w nowym miejscu. Wszyscy, poza nim, wiedzą co się działo, jednak w jego mniemaniu była to tajemna umiejętność. Nie burzmy jego świata i w żadnym przypadku go nie uświadamiajmy. Zamiast tego, możemy skorzystać z jego przebogatej wiedzy na temat procentów.

 

Nasz doświadczony badacz zna odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Przytoczymy tutaj kilka przykładowych kwestii. Zacznijmy od palącej sprawy ekologii i kryzysku eneregetycznego. Doktor Alko wraz z rosyjskimi naukowcami, zaobserwował, że ludzie pod wpływem alkoholu ulegają działaniu niewidzialnego wiatru. Jego siła jest na tyle duża, że potrafi zwalić z nóg (lub zagnać w krzaki) nawet największego przedstawiciela gatunku homo sapiens. To odkrycie zainteresowało najlepszych inżynierów, tworzących agregaty prądotwórcze, które wykorzystują siłę wiartu. Polska ma wyjątkowo bogate zasoby tego żywiołu. Jest szansa, że owo odkrycie wzbudzi zainteresowanie równie duże, jak to towarzyszące odkryciu gazu łupkowego.


Doktor Alko jest częstym doradcą politycznym. To on stworzył nowatorską ustawę wprowadzającą nakaz picia w miejscach publicznych. Jest to projekt dość kontrowersyjny. Według założenia takie rozwiązanie, będzie znaczącym pakietem pomocowym w kwestii polskiego niżu demograficznego. Ustawa akcentuje znaczenie trunków w niekontrolowanym zwiększaniu populacji. Metoda ta jest poważną konkurencją w stosunku do przyjętego rozwiązania w postaci becikowego.


Kolejnym znaczacym odkryciem tego badacza jest zrewolucjonizowanie relacji partnerskich. Jego lingwistyczna specjalizacja zmieniła życie polskich kobiet. Doktor Wódkołak odkrył właściwości polskich niewiast po rozwodach. Zaobserwował on silnie uzależniające działanie, jakie owe panie generowały wśród grupy badanych mężczyzn. Doktor odkrył, że wynika to z konstrukcji lingwistycznej, która w tajemniczy sposób połączyła słowo wódka z nazwą tejże grupy kobiet. Tak więc roz-wódka w przeprowadzonych badaniach fokusowych, wykazała działanie pozytywnie odurzające. Po tym odkryciu rząd rozważa wprowadzenie obowiązkowej akcyzy dla szanownych rozwódek, które przekroczą naszą granicę.


To kropla w morzy odkryć Doktora Alko. Jednak jego badania zostały chwilowo zawieszone. Media podają, że trafił on do zakładu, gdzie nie ma ani dobrej biblioteki, ani klamek. Liczymy, że szybko powróci on do prowadzonych badań.

o Autorze

M. B.powiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

5.0/5(1 votes)komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader