Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Rozrywka » Dylematy związane z wieczorem panieńskim

Dylematy związane z wieczorem panieńskim

autor: swat | artykuł do pobrania

zamieszczono: 29.04.2014 16:38, przeczytano razy: 590, słów: 416


Chyba niejedna dziewczyna zgodzi się ze stwierdzeniem, że wieczór panieński to niezwykłe wydarzenie. Ale czy jego przygotowanie może przysporzyć jakieś trudności? Więcej w poniższym artykule.


Trzeba przyznać, że taka impreza może nie być łatwa do zorganizowania. A już w szczególności jeśli mówimy o obecnych czasach, bowiem tego typu wieczory urządza się z wielkim rozmachem. Co wiąże się oczywiście z długim planowaniem. Jednakże kilkanaście lat temu tak nie było. Panieński wieczór celebrowało się zgodnie z tradycją i całkiem było odmienne to od teraźniejszych panieńskich imprez. Wszystko odbywało się zgodnie z ustalonym schematem, a właściwie tradycją i całość miało charakter staropolskiego obrzędu i w niczym nie przypominało dzisiejszych panieńskich. Ale czy świadczy to o tym, że dzisiejsze wieczory panieńskie są gorsze? Absolutnie nie!

Kto odpowiada za organizację wieczoru panieńskiego?

Nie jest to całkiem klarowne, jak większość z Was uważa. Zapewne większość kobiet na to pytanie udzieliłoby odpowiedzi, iż to jest zadanie dla świadkowej. Często tak dzieje się. Jednak nie można powiedzieć, iż to jest jakaś reguła. Znakomitym zamysłem może być zaaranżowanie imprezy wspólnymi siłami z pozostałymi uczestniczkami spotkania. Bez dwóch zdań zaprocentuje to paroma pomysłami. A czy Panna Młoda może sama zaaranżować własny wieczór panieński? Czasem  mają miejsce tego rodzaju przypadki, jednakże nie jesteśmy fanami takich sytuacji. Ta noc musi być bogata w niespodzianki!

Jakie są oryginalne pomysły na panieński?

Tak naprawdę pomysłów może być wręcz ogromnie dużo. Sprawdźcie kilka takich samych artykułów i zbierzecie ogrom koncepcji na tę zabawę! Uważajcie na to, aby wszystko sprawiało radość Młodej. Albowiem to wydarzenie ku jej czci i tym trzeba się sugerować. W tym artykule przedstawimy Wam parę szczególnie atrakcyjnych pomysłów na zorganizowanie nietuzinkowego wieczoru panieńskiego. A rozpoczniemy od standardu, czyli zabawy w mieszkaniu! Większość wieczorów panieńskich właśnie tam bierze swój początek. Zadbajcie o to, aby uświetnić tak spędzony czas, przecież jest mnóstwo rozrywek. A jakie mogą być interesujące? Chociażby pokaz chippendalea. Jeśli natomiast owy pomysł będzie według Waszej opinii aż nad to problematyczny, sprawdźcie ofertę barmana. Taka alternatywa jest nawet bardziej ciekawa, a oprócz pokazu barmana, skosztujecie przepyszne drinki! Z pewnością popularne są także panieńskie w muzycznym klubie. Również w tym miejscu można świetnie bawić się.

o Autorze

Michał Adamczyk - organizator wieczorów panieńskichpowiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

Nikt jeszcze nie zagłosował na ten artykuł, bądź pierwszy/pierwsza!komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader