Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Rozrywka » Albo kultura, albo picia

Albo kultura, albo picia

autor: monikaq | artykuł do pobrania

zamieszczono: 12.07.2012 9:43, przeczytano razy: 916, słów: 340


Alkohol może być wesołym towarzyszem człowieka, jednak nieumiejętnie spożywany, obróci się przeciwko nam. Pić, trzeba umieć, a że najlepiej uczy się na (cudzych) błędach, warto opisać jak nie spożywać alkoholu.


Alkohol spożywany w niewielkich ilościach może mieć pozytywny wpływ na zdrowie. Badania na szczurach udowodniły, że podawanie niewielkich ilości alkoholu zwiększa wydzielanie hormonów szczęścia i poprawia pracę mózgu. Nie musimy więc rezygnować z ukochanych drinków z wódką, trzeba je po prostu sączyć, a nie pochłaniać. Jeśli za bardzo zaszalejemy, nasza fantazja może nas ponieść na nieprzewidziany grunt. Najlepiej zabezpieczyć się przed jego złymi skutkami przez dobranie odpowiedniego towarzystwa do picia i wynajęcie specjalnego autobusu, który nie pozwoli nam zabłądzić. Jeśli tego nie zrobimy, możemy liczyć na jednen z poniższych scenariuszy.


Love parade. Miłość to wyjątkowy stan umysłu. Warto jednać starać się kontrolować jego potęgę. Historia zna wielu nieszczęśliwców, którzy po kilku głębszych porwali się na nietrafione wyznania. Po przebudzeniu musieli zmagać się z ciężarem tych słów. W niektórych przypadkach ów ciężar bezpośrednio przekładał się na zaciążenie alkoholowej wybranki. Pamiątka po miłosnej, odurzającej przygodzie będzie trwała przy zainteresowanych prze wiele kolejnych dekad.

 

Brukowcy. Nadmierne odurzenie niewątpliwie zbliża nas do matki ziemi. Wiele osobników, po upojeniu, pasjami przytula się do podłoża. Istnieje jednak ryzyko zbyt gwałtownych wybuchów uczuć, które kończą się poważnymi obrażeniami. Tak więc, kontakt z brukiem potrafi zranić nie tylko serce.

 

She's like the wind. Nadmierne spożycie alkoholu może uruchomić wiatry niespokojne, które skierują nas na nieprzewidziane tory. Tak więc alkoholowe powiewy mogą zaprowadzić nas na wszelkie cierniste krzewy, rowy czy też ławki – nie jest to najprzyjemniejsze miejsce do relaksu. Dodatkowo, ferwor własnych wymiocin spaskudzi tamtejszy klimat.

 

Ffekt Eks. Historia alkoholowych pomyłek ma pokaźny zbiór przesadzonych wyznań. Nadużywanie alkoholu włącza moduł pisania do swoich byłych i uruchamiania lawiny rzewnych wspominek. Czar eks zwykle pryska po przebudzeniu, jednak niesmak pozostaje przez kilka kolejnych tygodni.

o Autorze

Monika Brodzkapowiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

Nikt jeszcze nie zagłosował na ten artykuł, bądź pierwszy/pierwsza!komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader