Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Rekreacja-i-wypoczynek » Bal przebierańców dla dorosłych

Bal przebierańców dla dorosłych

autor: monikaq | artykuł do pobrania

zamieszczono: 05.06.2012 11:23, przeczytano razy: 977, słów: 374


Nie tylko dzieci lubią przebierać się. Każdy dorosły ma w sobie odrobinę dziecka. Dlaczego nie zorganizować balu przebierańców dla dorosłych? To może być niezapomniana impreza.


Fakt, że zorganizowanie przyjęcia na kształt balu przebierańców wymaga poświęcenia większej ilości czasu niż zwykłej domówki, ale czego się nie robi dla dobrej zabawy? Na co zwracać uwagę? Najlepiej dopracować jak najwięcej elementów, aby przyjęcie nie przypominało nudnej nasiadówki. Liczą się nie tylko kostiumy, ale także wystrój wnętrza. To wcale nie jest takie trudne, bo sklepy, także te internetowe, oferują bardzo szeroką gamę produktów, dzięki którym można stworzyć niepowtarzalny klimat. Są to nie tylko gotowe kostiumy, ale także różne akcesoria, rekwizyty, ozdoby a nawet naczynia.

Jeśli nie chcemy kupować gotowego stroju, można spróbować wykonać go samodzielnie. To wcale nie jest takie trudne, jeśli tylko mamy odrobinę wyobraźni i zdolności manualnych. Strój clowna, rapera czy ducha nie są trudne do wykonania. Natomiast jeśli nie mamy czasu na samodzielne szycie i szukanie dodatków to lepiej zamówić kostium przez stronę internetową. Prosty strój można kupić już za około sto złotych.

Coraz częściej młodzi ludzie organizują imprezy tematyczne. Przyjęciu przyświeca jakaś idea lub motyw. Może to być na przykład temat „Dresy i dziunie”, czyli domówka pod znakiem panienek ubranych w różowe kuse spódniczki z tipsami na paznokciach, oraz mężczyzn typu macho w dresach i złotych łańcuchach.

Impreza może także posiadać określony styl – impreza karaibska lub impreza retro. Na jednej i drugiej muszą pojawić się cygara, ale to jedyny wspólny mianownik. Przyjęcie w stylu karaibskim to tropikalne klimaty z dużą ilością rumu oraz kostiumami piratów. Nie wszyscy lubią rum, dlatego dla kobiet odpowiedniejszy będzie likier kokosowy. Przebrania to nie tylko kostiumy groźnych korsarzy, ale także wesołych rastamanów. Z kolei impreza retro to eleganccy gentelmanowie w cylindrach oraz kobiety w sukienkach, falowanych włosach i z papierosem w szklanej rurce. Dla osób, które nie boją się tematów tabu – śmierć – czyli mroczna impreza z mnóstwem trupów, zombi, grabarzy, kostuch oraz topielic, a raczej osób przebranych za takie stwory. To naprawdę świetna zabawa.

 

o Autorze

M.B.   powiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

Nikt jeszcze nie zagłosował na ten artykuł, bądź pierwszy/pierwsza!komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader