Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Rekreacja i wypoczynek
Kuraort Święty Włas w Bułgarii i jego największe atuty

Święty Włas to idealne miejsce na wakacje w Bułgarii. Posadowione we wschodniej części pasma górskiego Starej Płaniny, w bezpośrednim sąsiedztwie wybrzeża Morza Czarnego stanowi najbardziej malowniczy kurort czarnomorski.


Wakacyjny cel - Gdynia

Czyste powietrze, świetny klimat i bogata infrastruktura sprawia, że Gdynia staje się bardzo atrakcyjnym miejscem do zwiedzania. Rokrocznie zostaje wybierana miejscem docelowym wielu turystów. 


Tropikalne ogrody na wrzosowiskach

Najbardziej słoneczną częścią Wyspa Brytyjskich jest Kornwalia. Do Bristolu można polecieć tanimi liniami lotniczym a stamtąd wypożyczonym na lotnisku samochodem do Launceston. 


Aktywne wakacje na Wyspach Kanaryjskich

Klimat, krajobraz, ukształtowanie terenu, wiatr - Wyspy Kanaryjskie mają wszystkie te elementy w kształcie i warunkach idealnych do uprawiania sportów ekstremalnych. Z gorącymi latami i ciepłymi zimami, są idealnym miejscem dla amatorów aktywnego wypoczynku przez cały rok.Największe atrakcje chorwackiej Wyspy Ciovo

Jedną z ciekawszych lokalizacji w Chorwacji na wakacyjny pobyt jest Wyspa Ciovo. Położona w pobliżu Trogiru, stanowi nieco tańszą alternatywę, zapewniając jednocześnie łatwy i szybki dostęp do największych atrakcji Dalmacji – okolicznych wysp, Trogiru czy Splitu.


W jakich miesiącach kupimy najtańsze bilety lotnicze?

Polacy coraz częściej korzystają z samolotu jako środka transportu. Kiedy najlepiej rezerwować bilety i w jakich miesiącach najbardziej opłaca się organizować zagraniczne podróże lotnicze?


Zbliża się zima – gdzie na narty w 2014 roku ?

Nie da się ukryć, że Polacy uwielbiają austriacki Tyrol. Jesteśmy jedną z najpopularniejszych nacji w tamtejszych regionach narciarskich. Zorganizowanie takiej wycieczki nie jest trudne a powodów dla których warto to zrobić jest bardzo dużo.  


Kaukaz Turystyczny

Kaukaz jest wspaniały i fascynujący, daleki i bliski, ma bogatą historię ale też żywą sytuację geopolityczną. To wszystko sprawia, że chcemy tam pojechać w celach turystycznych.


Co warto wziąć w góry jesienią?

Jesień to dla wielu najlepsza pora na uprawianie turystyki górskiej. Jednak aby taki wyjazd był maksymalnie bezpieczny i komfortowy, powinniśmy poważnie podejść do naszego ekwipunku. Wszelkie gapiostwo może sprawić, że z wycieczki wrócimy niezadowoleni, a nawet, że wrócimy przed czasem.


Safari dla każdego

luksusowe podróże do Afryki są coraz bardziej dostępne dla ludzi spoza kręgów arystokracji, to jednak prywatne safari po Afryce ciągle jest oznaką wysokiego statusu.


Czas relaksu - leniuchowanie dozwolone

Odpoczynek stanowi kluczową rolę w życiu człowieka. Po całym dniu pracy, nasz organizm potrzebuje a nie raz nawet domaga się "naładowania baterii". Jak spędzić czas aby w 100% zrelaksować się i wypocząć?


Co ciekawego w Kielcach?

Kielce to przepiękne miasto, znajdujące się w województwie świętokrzyskim. Jest atrakcyjne turystycznie nie tylko dla ludzi kochających historię i zwiedzanie zabytków, ale i dla tych którzy uwielbiają zapominać się oraz odpoczywać na łonie przyrody.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader