Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Rekreacja i wypoczynek

Rekreacja i wypoczynekAtrakcje Sudetów

Sudety są 2 pod względem wielkości górami w Polsce, starszymi np. od Karpat. Obfitują w najróżniejsze formy skalne, siklawy, jaskinie. Są oazą niespotykanych gatunków roślin i zwierząt. Pełne malowniczych szlaków gwarantują turystom niezapomniane wędrówki.


Czarna Góra kusi zimą i latem!

Czarna Góra to interesujące miejsce do wypoczynku, gdyż kryje wiele niespodzianek i atrakcji! Jeśli zastanawiasz się nad miejscem na urlop z dala od hałasu miasta i w otoczeniu rozległych terenów zielonych zapraszamy do Kotliny Kłodzkiej, w okolice Stronia Śląskiego i Czarnej Góry!Idealny wypoczynek dla seniora

Wczasy dla seniorów stają się w Polsce coraz bardziej popularne, i słusznie bo przecież emerytura to wyśmienity czas na zasłużony odpoczynek! Na rynku znajduje się mnóstwo ofert skierowanych do osób starszych, są to zarówno domy wypoczynkowe, pensjonaty jak i sanatoria czy uzdrowiska. 


Saloniki w Grecji - jak dotrzeć z Polski i co warto zobaczyć?

Grecja jest pełna niesamowitych miejsc bogatych w historię. Wśród nich znajdują się słynne Saloniki. Saloniki to miasto położone nad Zatoką Salonicką w północnej części Grecji. Warto przed wyjazdem dowiedzieć się nieco o historii miasta i atrakcjach w tym mieście.


Tanie loty do Włoch - kiedy lecieć, kiedy rezerwować?

Włochy to kraj kojarzony przede wszystkim z niesamowitą kuchnią, smaczną i znaną na całym świecie, a także jedynymi w swoim rodzaju zabytkami. Poza tym państwo to urzeka pięknem krajobrazów.


Stara Morawa, czyli odpoczynek nad wodą w górach!

Z dylematem, gdzie spędzić wakacje - nad morzem czy w górach spotyka się niemalże każdy, zwłaszcza, gdy planujemy je w większym gronie … A może warto rozważyć wakacje nad jeziorem, z piaszczystą plażą, otoczoną szerokimi pasmami górskimi?Jakie miejsce wybrać na zieloną szkołę?

Dzieci uwielbiają zabawę, warto więc łączyć przyjemne z pożytecznym, czyli organizować zielone szkoły. Te coraz bardziej popularne formy edukacji cieszą się ogromną aprobatą uczniów oraz ich rodziców.


Atrakcje Kotliny Kłodzkiej

Kotlina Kłodzka to doskonałe miejsce rekreacyjne zarówno dla młodzieży, rodzin z dziećmi jak i seniorów oraz osób starszych. Można znaleźć tu wspaniałe miejsca, wolne od zgiełku i rzeszy turystów, obfitujące w przepiękne, niespotykane formy skalne oraz zakątki przyrody.


Zimowe ferie we włoskich górach

W naszym kraju do niedawna trwały zimowe ferie szkolne, a to oznacza doskonałą okazję do wyjazdów na narty i snowboard z całą rodziną lub grupą przyjaciół. Teraz jak dzieciaki wróciły do szkół to może pomyśleć o sobie ;)


Wyspy Kanaryjskie – magia nieujarzmionej natury

Wyspy Kanaryjskie położone na Oceanie Atlantyckim u północno zachodnich wybrzeży Afryki należą do Hiszpanii i są jednym z najchętniej wybieranych przez turystów kierunków na urlop. Bajkowy krajobraz, słońce i moc atrakcji sprawiają, iż pobyt na wyspach na długo zapada w pamięć.


W krainie marzeń sennych

W snach odwiedzamy królestwo naszej podświadomości. Ta podróż w świat pod powiekami bywa lekarstwem na nieznośną niekiedy rzeczywistość. Nocne wędrówki są również kluczem do zrozumienia samego siebie. Intrygują, niepokoją, cieszą.


Palawan: Wyspa nie z tej ziemi

Palawan to jedna z filipińskich wysp o niezwykle wydłużonym (425 kilometrów) i wąskim (40 kilometrów) kształcie. Najważniejszym miastem Palawanu jest Puerto Princesa, uważane za najpiękniejsze miejsce tego obszaru
Powered by ArticleMS from ArticleTrader