Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


StresJak wejść w dorosłe życie bez strachu?

Zastanawialiście się jak to się dzieje, że przecież jeszcze niedawno bawiliście się w piaskownicy na placu zabaw, pod bacznym okiem mamy, a teraz kończycie szkołę, wchodzicie w dorosłe życie pełne problemów. Też byliście tak przerażeni?


Współczesne rozumienie zaburzeń psychicznych

Zaburzenia psychiczne występują wśród coraz większej liczby osób na świecie. Pomimo powszechności tego zjawiska są nadal objęte wieloma uprzedzeniami. Na szczęście, współcześnie nie pozostajemy bezradni wobec trudności psychicznych i mamy możliwości ich leczenia w psychoterapii.Jak pokonać nieśmiałość?

W dzisiejszych czasach nieśmiałość raczej utrudnia życie. Współczesny świat promuje ludzi przebojowych, potrafiących zaprezentować swoje możliwości w każdej sytuacji. Co w takim razie powinni robić ludzie nieśmiali ? Warto zacząć od przeczytania tego króciutkiego tekstu.


Jak pokonać stres i zyskać więcej energii?

Czy czujesz, że ilość stresu cię przerasta i przygniata? Nie wiesz jak masz zrzucić ten ciężar? Za chwilę poznasz kilka prostych sposobów, na radzenie sobie ze stresem. Metody te można wykorzystać w najróżniejszych sytuacjach.


Zaduś stres w zarodku! Szkoda życia na stres!

Cały świat pędzi do przodu. Szukamy czegoś co tak naprawdę nie jest najistotniejsze. Żyjąc z zegarkiem w ręku, żałując, że doba ma „tylko 24 godziny" narażamy siebie na życie w ciągłym napięciu i stresie.


Pokonaj maturalne stresy - i pozbądź się "wrzodów żołądka"

Przystępując do egzaminu dojrzałości nie daj się zwariować - maturalny stres to rzecz normalna - i równie normalnie i łatwo możemy go wyeliminować. Brak stresu = lepsze efekty Twojej pracy a co za tym idzie lepsze wyniki! Nie pozwól aby stres doprowadził Cię do wrzodów żołądka i wyssał z Ciebie resztki zdrowia i chęci do życia. Maturę można zdać prościej! Korzystaj z dóbr techniki i postępu cywilizacyjnego, ucz się panowania nad własnym ciałem, docieraj do głębi swoich uwarunkowań psychologicznych i spraw by twoja głowa działała razem z Twoim ciałem. Nie daj rządzić swoim nerwom!Stres... sposoby odreagowania cz.2

Oryginalne sposoby odreagowania


Stres... zdarzenia krytyczne cz.1

Stres... sposoby reagowania. Czy można sobie z tym poradzić... Cykl artykułów dotyczących stresu biologicznego.


12 sposobów na chandrę

Są takie dni, że czujesz się zdołowana/zdołowany. Nic Ci się nie chce robić. Nie chce Ci się spać, jeść, pić czy porozmawiać z kimkolwiek. Jesteś naładowana/naładowany negatywnie i reagujesz gwałtownie na otaczający Cię świat. Cóż po prostu takie dni się zdarzają. To naturalne. Ale, gdy takich dni w tygodniu jest coraz więcej, warto spróbować z nimi powalczyć! Wytocz więc swoje działa i powiedz chandrze zdecydowane NIE! Oto kilka porad, które powinny Ci pomóc w tej walce:
Powered by ArticleMS from ArticleTrader