Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Motywacja
Państwa rozleniwiają imigrantów po przez tłumaczenia?

W Wielkiej Brytanii wybuchł skandal obyczajowy kidy to Ruth Kelly która piastuje stanowisko sekretarza Komisji Integracji i Spójności (z ang.Communities & Local Government Sekretary) zaryzykowała stwierdzeniem iż państwo de motywuje imigrantów do nauki języka brytyjskiego poprzez zbytnie ułatwianie im życia wszechobecnymi tłumaczeniami.


Jak bardzo zależy Ci na swoich bliskich?

Pytanie postawione w tytule jest jednym z najbardziej motywujących. Nie dla wszystkich ważna jest rodzina, czy przyjaciele. Jeśli jednak Ty do nich nie należysz, to już dziś powinieneś zadać sobie właśnie to pytanie: Jak bardzo zależy Ci na swoich bliskich?


Gdyby to życie mogło być choć trochę lepsze.

Lubię czasem zrobić w domu małe przemeblowanie. Niby nic się nie zmienia, bo przedmiotów wciąż jest tyle samo, ale czasem mam wrażenie, że jest inaczej, więcej przestrzeni, czuje się większy przepływ energii. Jest po prostu inaczej. Nie trzeba wielkiego wysiłku by to zrobić. Trzeba tylko chcieć i znaleźć chwilę wolnego czasu.


Motywacja - cóż potrzebne by ją mieć, dwa istotne czynniki ( część I )

Czym jest w ogóle motywacja? Wszyscy używają często tego sformułowania „ musisz znaleźć w sobie motywacje", ale czym dokładnie ona jest i z czego się bierze?Jak znaleźć szczęście?

W moich codziennych zmaganiach z rzeczywistością, w trakcie walki o moje właściwe miejsce w społeczeństwie, zapominam właściwie, jaki jest mój cel bycia tutaj? Przecież w tym wszystkim nie chodzi o pieniądze, czy władzę, a o szczęscie. Więc jak je znaleźć? jak żyć pełnią możliwości i wykorzystać swój potnecjał?


Statystyka i psychometria

Psychometria jest działem metodologii psychologicznej zajmującej się pomiarem zachowań człowieka. Jest to jednocześnie dział psychologii zajmujący się teorią i praktyką stosowania testów psychologicznych opierający się na osiągnięciach matematyki oraz statystyki.


Wyznacznie celów

Większość ludzi ma potrzebę zrealizowania w swoim życiu tego, co sobie zamierzyli, jednak rzadko zabierają się za realizację celu na płaszczyźnie materialnej. Najprościej jest wymyślić mnóstwo wymówek i żyć tak jak do tej pory, nie zmieniając zupełnie nic.


Cyfrowa księgarnia to przyszłość

W dzisiejszych czasach spotykamy się z wieloma nowoczesnymi i zaskakującymi rozwiązaniami, których nigdy byśmy się nie spodziewali.Kto by pomyślał, że w XXI wieku będzie można robić zakupy za pomocą Internetu?


Pozytywne nastawienie

Konieczność motywacji do pozytywnego nastawienia


Odrzuć obawy - realizuj marzenia

Ludzie martwią się, że nie zdołają osiągnąć tego co sobie zamierzyli. Zamartwianie się czasem jest tak silne, iż blokuje ich całkowicie przed podjęciem jakichkolwiek kroków, uwalniających ich od zmartwień. Zaczynają siedzieć z założonymi rękoma zapominając, iż martwienie się do niczego dobrego nie prowadzi.


Wskocz na głęboką wodę - nie czekaj na idealne okoliczności

Żeby zacząć realizację swoich planów i marzeń ludzie czekają na idealne okoliczności, aby móc zacząć działać. Jest to jedna z większych przyczyn, która powoduje ciągłą zwłokę w realizacji naszych zamiarów. Ludzie czekają aż ich bieżące sprawy i problemy zostaną rozwiązane.


Po co motywacja

Czego oczekujesz po swoich działaniach. Jaki wpływ ma na nie motywacja i co ona wnosi do własnego życia.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader