Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


MotywacjaJak zwiększyć swoją energię i motywację?

Przygnębienie, smutek, poczucie pustki lub brak chęci do działań, to bardzo często skutek zbyt niskiego poziomu energii witalnej w organizmie. Zdarza się, że nie zdajemy sobie z tego faktu sprawy, zrzucając winę na wszelkie problemy, z którymi przychodzi się nam stykać.


Nie bądź koniem od kieratu

Wstajesz rano o szóstej, myjesz się, ubierasz, jesz szybkie śniadanie (lub nie), wsiadasz w samochód i jedziesz do pracy. Przyjeżdżasz na siódmą, stresujesz się i wkurzasz do piętnastej, po czym wsiadasz znów w samochód i jedziesz do domu.Kto się szkoli ten wygrywa

Jutro event – szkolenie – najważniejsze spotkanie. Najważniejsze bo pierwsze w tym roku i podejrzewam, że najliczniejsze w dotychczasowej działalności firmy.


Po co właściwie żyjesz?

Stałem niedawno w kolejce w sklepie mięsnym. Przede mną 6 osób, głównie kobiety, które patrzyły w szklaną witrynę, oglądając wędliny. Jedna z nich, która akurat zaczęła kupować, weszła w pogawędkę z około 30-letnią ekspedientką.


Jak usunąć blokady przed działaniem i utrzymać motywację?

Kluczem do sukcesu w każdej dziedzinie życia jest wyznaczenie swoich najważniejszych celów życiowych, stworzenie planu działania i konsekwentne działanie, które finalnie doprowadzi do upragnionych rezultatów i samorealizacji.


Jak zwiększyć motywację?

,,Żeby tak mi się chciało, jak mi się nie chce” – to słynne porzekadło, które pada z ust wszystkich, którzy nie mogą się zabrać za coś co jest do wykonania, bo z jakiś powodów jest to dla nas ważne.Radzimy, jak działać w sferze imprez integracyjnych

Imprezy integracyjne to czas aby każdy z Was mógł poczuć się maksymalnie zintegrowany i jak najbardziej  mógł oddać się ładowaniu akumulatorów.  Imprezy firmowe to także moc atrakcji i przeróżnych sposobów na wypełnienie każdego z punktów programu.


Jak zwiększyć motywację i ją utrzymać?

Kilka prostych metod na to jak zwiększyć motywację i ją utrzymać.


Wiara motywacją do działania

Piszę ten artykuł do grona odbiorców, którzy posiadają problem z wiarą w siebie oraz motywacją do działania. Zapraszam osoby zainteresowane do przeczytania.


Wyjazdy motywacyjne dla pracowników

Odpowiednia motywacja pracowników jest obecnie kluczem do sukcesu w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Sposobem na umotywowanie pracowników stały się wyjazdy firmowe. Zorganizowanie takiego wyjazdu jest jednak sporym przedsięwzięciem. Gdy w planach jest impreza dla kilkudziesięciu osób rozsądniej będzie zlecić przygotowanie eventu firmie, która się specjalizuje w tego rodzaju przedsięwzięciach.


Porażki nie istnieją - liczy się to czego się uczymy

Porażka nie istnieje, jest tylko proces uczenia. Głęboko wierzę w prawdę tych słów. W ten sposób wiem, że cokolwiek robię lub czegokolwiek się uczę nie poniosę porażki. Tak zwane "niepowodzenia", czyli na przykład nie zdany test są tylko elementem procesu uczenia się. Musimy wyciągać z nich wnioski, które pomogą nam w dalszej nauce. Porażkę ponosimy tylko wtedy, kiedy rezygnujemy.


Motywacja

Czym jest motywacja i jaką rolę pełni w naszym życiu? Jak działa mechanizm ,który decyduje czy 'chce nam się' lub czy 'nam się nie chce' działać. Aby się tego dowiedzieć powinniśmy zbadać sprawę od podstaw..
Powered by ArticleMS from ArticleTrader