Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Nowosci » Samsung Note 3 - początek

Samsung Note 3 - początek

autor: rawos | artykuł do pobrania

zamieszczono: 26.03.2014 0:15, przeczytano razy: 714, słów: 371


Pierwsze, świeże spojrzenie na smartphone Samsunga, a mianowicie perełka Galaxy Note 3 - czy wogóle warto? Kupić, sprawdzić, dotknąć - na pewno. Szybkie wprowadzenie do nowego produktu znanego producenta. Sami się przekonajcie.


Wiele firm tudzież producentów próbowało stworzyć duże, przyjazne urządzenie typu smartphone dla użytkownika, czyli dla nas. Tak na prawdę nie wielu udało się osiągnąć sukces taki jak właściwie firmie Samsung. W momencie kiedy to pierwszy Galaxy Note był raczej masywny i charakteryzujący się brakami pod wieloma względami, Samsung wzmocnił linię i w nowym roku wypuścił na rynek całkiem świeży nowy produkt smartphone, a mianowicie Galaxy Note 3, co sprawiło, iż stał się konkurencyjny w tym zakresie.

Łacząc w sobie podobieństwa z Galaxy S4 w wyglądzie oraz wnętrzu, Galaxy Note 3 jednak potrafi i imponuje pod wieloma względami. Bez względu na model, który przyjdzie nam wybrać, zostaniemi obdarzeni silnym chipem Qualcomm Snapdragon 800 lub Samsung Exynos 5, wyświetlaczem 5.7 cala 1080p Super Amoled, wymienną pamięcią, 13-Mpx aparatem oraz przydatnym rysikiem zamontowanym w urządzeniu.

Telefon może przerażać swoimi gabarytami, natomiast przyznam, iż jak w kwestii wszystkiego jest to jedynie przyzwyczajenie poprzez użytkowanie. Jest on cieńszy 8.3 mm kontra poprzednik 9.4 mm oraz lżejszy 168 g gdzie poprzednik miał wagę 180 g. Nowszy, zgrabniejszy, silniejszy a co za tym idzie bardziej ergonomiczny w porównaniu z Galaxy Note 2.

Jednak nadal producent używa dużej ilości materiału typu plastik, przykład - tylna obudowa, kolejny - krawędzie.
Cały telefon właściwie prezentuje się na pierwszy rzut oka jakby był wykonany przynajmniej z aluminium, no i mamy zaskoczenie.

Front standardowy: przycisk główny - w środku, po lewej - menu, po prawej - powrót. Wyposażony w przycisk regulacji głośności czy port microUsb 3.0.

Cuż, urządzenie nowe warto sprawdzać, ale pytanie czy na własnej skórze.
Każdy użytkownik kieruje się własnymi opcjami wyboru.

Jeśli chodzi o mnie, zaryzykowałbym raczej. W sumie wystarczy tak na prawdę wstąpić do sieci, gdzie jest on dostępny, wziąć go do ręki i samemu przekonać się o jego możliwościach.

Więcej o urządzeniu i jego właściwościach, na pewno odnośnie barw i jakości wyświetlacza z pełnym zaangażowaniem w następnym artykule.

o Autorze

Krzysztof Parypa nieprzeciętny acz skryty na nicku Rawos - www.rawo.pl

 powiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

4.0/5(1 votes)komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader