Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Nowosci » Jesienny bohater - Kubek cynamonowej herbaty

Jesienny bohater - Kubek cynamonowej herbaty

autor: kromeczka90 | artykuł do pobrania

zamieszczono: 13.09.2013 11:43, przeczytano razy: 843, słów: 529


Bohaterem na dziś jest... Kubek. Pan Kubek-chętnie podróżuje, rozgrzewa się trunkami, przywołuje wspomnienia, gromadzi skarby. Kubek ma zarówno swoich wielbicieli, kolekcjonerów, miłośników, co również przeciwików- zwolenników tradycyjnej szklanki.


Pan kubek jest częstym mieszkańcem kuchni, zarówno męskiej jak i żeńskiej. Kochamy go w dużej mierze za jego „ucho”, dzięki któremu w kubku łatwiej przenosi się gorące napoje oraz za wyjątkową osobość którą przybiera różne formy. Kubek to nie taka sobie standardowa szklanka!

Pan Kubek jak kochanek może być jednorazowy-plastikowy, jak przyjaciel na lata-ceramiczny lub jak mąż na życie całe-aluminiowy.

Kubki dostajemy w prezencie: na urodziny, walentynki, święta Bożego Narodzenia. Nierzadko również wybieramy je sami jako część wyposażenia naszej kuchni i element dekoracyjny.

Niektórzy, zachęceni atrakcyjną ceną, kupują Kubki w hipermarketach, inni w sklepie z artykułami dla domu a jeszcze inni wolą zaprojektować swój własny Kubek z Nadrukiem.

Nie ważne skąd Kubek pochodzi większość z Nas ma swój Ulubiony. Kryteria pozwalające zakwalifikować Kubek do kategorii Ulubione są rożne, kierują nami pobódki zarówno racjonalne co i emocjonalne. Czynnikami decydującymi może być:

1. wielkość,

2. kształt kubka,

3. kolor,

4. wartość sentymentalna.

Ad. 1. Typ człowieka mobilnego zawsze wybierze mały model kubka, który nie będzie stanowił dodatkowego obciążenia w podróży. Pan Kubek Mały-najlepszy przyjaciel Wagabunda jest niewielkich rozmiarów, lekki acz solidny, nie rzadko aluminiowy, gdyż przy ekstremalnej pogodzie warto zachować ciepło.
Osoby posiadające wielki apetyt na pewno zaprzyjaźnią się z Panem Kubkiem Wielkim, z którym relaks nigdy się nie kończy.

Ad. 2. Pan Kubek Wydłużony, Stożkowy, Tradycyjny, Okrągły. W zależności od finezji i potrzeb indywidualnych użytkowników Kubek może nabierać ekstrawaganckich kształtów i odzwierciedlać niebanalną osobowość właściciela.

Ad. 3. Kolor Kubka nadaje mu osobistego charakteru oraz często stanowi wyznacznik przynależności do domownika: „Różowy jest Kasi a Zielony to Kubek mamy”. Pan Kubek Kolorowy wyzwala pozytywną energię i ożywia wystrój kuchni.

Ad 4. Pan Kubek Sentymentalny często wytwarza głęboką więź ze swoim właścielem. Jest kojarzony bezpośrednio z osobą, od której otrzymaliśmy kubek w prezencie lub z chwilami które przeżyliśmy z Kubkiem w towarzystwie osób, które kochamy.

Pan Kubek:

* wypełniony zieloną herbatę-Przyjaciel kobiety na diecie,

* wypełniony aromatyczną kawą-Towarzysz niekończących się spotkań,

* wypełniony gorącą czekoladą-Rozgrzewa do czerwoności,

* wypełniony energią witamin-Motywuje do działania,

* podarowany na Walentynki od byłego partnera-Może wpędzać w melancholię,

* na wakacjach-Pomaga gromadzić muszelki, piach i urlopowe wspomnienia,

* na wiosnę-Pan Kubek przejmuje rolę wazonu na kwiaty.

Pan Kubek wykorzystany jako naczynie zbiorcze może skrywać w sobie słodycze schowane „ na czarną godzinę”, damskie bibeloty (każda Pani ma swoje gadżety, które często wkłada do kubka w kuchni; mogą to być pierścionki, paragony z zakupów, pieniądze, akcesoria do manicure, ozdoby do włosów etc),  dziecięce zabawki i wiele innych ciekawych przedmiotów.

 

Czym kubek jest dla Was? Przedmiotem użytku codziennego, ozdobą na półce, symbolem relaksu czy też skarbnicą ciepłych wspomnień? Jakie kubki są Wasze ulubione?

 

 

o Autorze

Barbara Grzesik prowadzi sklep internetowy http://www.fabrykaekspresji.pl/ sprzedaje personalizowane kubki z nadrukiem. Każdy kubek robi z miłością i pasją dla Ciebie.powiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

1.0/5(2 votes)komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader