Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Nowości
Nektar na zdrowie, nektar na upał

Czym ugasić letnie pragnienie? Napojem gazowanym? Sokiem? A może napojem bogów – nektarem? Tak! A najlepiej takim o niebiańskim smaku, bez konserwantów i sztucznych barwników.


Gazetki promocyjne on-line

Gazetki promocyjne sklepów i marketów często lądują przed naszymi drzwiami. Jak mówią statystyki - dość chętnie do nich zaglądamy. Ale jak sprawić by nie umknęła nam żadna ciekawa promocja?? Może warto zajrzeć do sieci?


Kursy językowe na mp3 - rewolucja w nauce.

Od pewnego czasu coraz więcej w internecie można znaleźć tzw. cyfrowych produktów. Da się również zauważyć, że wśród nich największą popularność zdobywają sobie książki audio, czyli do słuchania, nie czytania :)


Hand-made w Polsce

Sklepy z wyrobami hand-made w ostatnim czasie zyskały na popularności. Kobiety nie chcą już wyglądać jak tuziny innych w mieście. Dlatego coraz więcej ludzi stawia na oryginalność i niepowtarzalność zaopatrując się w butikach z rękodziPo co komu cyfrowe wydanie prasy?

Cyfrowe wydania - to ciekawa forma rozpowszechniania czasopism. Niższa cena niż kioskowa pozwala na subskrypcję większej ilości tytułów. Czytanie w komputerze daje większą wygodę, można powiększać czcionkę, szybko przejść do wybranego artykułu.


Nadmuchiwane roboty na Marsie

Naukowcy z Aerospace skonstruowali armię napełnianych powietrzem, kulistych robotów, która w niedalekiej przyszłości może eksplorować powierzchnię Marsa oraz innych planet. „Nasze nadmuchiwane łaziki są lekkie, potrafią pokonywać duże odległości, wykorzystują bardzo niewiele energii i będą naprawdę tanie, powiedział Fredrik Bruhn z Aerospace, inicjator projektu. Raz naładowane baterie pozwolą łazikowi pokonać 100 kilometrów.


Gadające... książki?

Książki, które "gadają" ludzkim głosem: coraz więcej ludzi o tym mówi. Coraz częściej gazety o nich piszą. Niby nic nadzwyczajnego ale... otwierasz ją i zamiast pierwszego akapitu słyszysz w głośnikach ciepły głos lektora, który czyta Twoją książkę! Tak właśnie działają książki audio...


Wystartował nowy Portal społecznościowy www.E-my.pl

We wrześniu 2008 roku wystartował nowy portal społecznościowy www.E-my.pl. Idea strony opiera się na możliwości zawierania nowych znajomości i utrzymywania kontaktów z Przyjaciółmi, ale co jest nowością w polskim Internecie przy użyciu najnowocześniejszych technologii.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader