Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


NowościSamsung Note 3 - początek

Pierwsze, świeże spojrzenie na smartphone Samsunga, a mianowicie perełka Galaxy Note 3 - czy wogóle warto? Kupić, sprawdzić, dotknąć - na pewno. Szybkie wprowadzenie do nowego produktu znanego producenta. Sami się przekonajcie.


Jesienny bohater - Kubek cynamonowej herbaty

Bohaterem na dziś jest... Kubek. Pan Kubek-chętnie podróżuje, rozgrzewa się trunkami, przywołuje wspomnienia, gromadzi skarby. Kubek ma zarówno swoich wielbicieli, kolekcjonerów, miłośników, co również przeciwików- zwolenników tradycyjnej szklanki.W czym przygotowywać kawę

W każdej kuchni znajduje się szereg sprzętów niezbędnych do funkcjonowania użytkowników domu, czyli mieszkańców. Lodówka, kuchenka najczęściej indukcyjna, zmywarka to te podstawowe sprzęty, które są niemal obowiązkowe by kuchnia w ogóle funkcjonowała.


Jakie czajniki do domu wybrać

Czajniki to przedmioty, które prawdopodobnie znajdują się w każdym domu. Ich zastosowanie jest naprawdę wielorakie. Można ich używać nie tylko w celu parzenia kawy, herbaty lub innego gorącego napoju; ale także jako świetną ozdobę, która jest bardzo oryginalna i gustowna.


Największy internetowy protest świata

Internet, jedno z największych osiągnięć technologicznych, pozwala swoim użytkownikom na wiele. To właśnie dzięki niemu uzyskaliśmy dostęp do informacji z całego świata, wiedzy, kultury, a poniekąd nawet zmniejszyliśmy odległość pomiędzy najdalszymi zakątkami świata.


Quo vadis facebookowiczu?

Quo vadis facebookowiczu? Należałoby zapytać polskiego internautę, najlepiej w poście na Facebooku.Sylwestrowy zawrót głowy

Mimo, że do zabawy sylwestrowej zostało jeszcze trochę czasu, wiele osób już zastanawia się gdzie spędzić tę wyjątkową noc. To dobrze, bo już najwyższy czas na poważnie zacząć rozglądać się za takim miejscem!


Czy Kraków będzie droższy od innych polskich miast ?

W ostatnim czasie media przedstawiają publicznie sprawę licznych podwyżek jakie czekają mieszkańców Krakowa. Okazuje się, że prezydent Jacek Majchrowski opowiada się za wzrostem m.in. podatku od nieruchomości i czynszów za mieszkania komunalne. Przeciwni temu pomysłowi okazali się radni PO, którzy wyraźnie wymagają lepszego rozwiązania.


Miasta w nowej odsłonie

Szare kamienice, bloki z wielkiej płyty, niszczejące zabytki i zamknięte fabryki – to obraz wielu polskich miast. W niemal każdym z nich znajdują się obszary wymagające pilnej odnowy gospodarczej i społecznej. Na szczęście rewitalizacja to coraz bardziej powszechny trend w naszym kraju. Choć potrzeby nadal są ogromne, pozytywne przykłady można spotkać już w wielu miastach – zarówno dużych, jak i mniejszych.


I ty możesz przechytrzyć złodzieja!

Prosty w obsłudze, niewielki i lekki alarm osobisty z latarką chroni cenne przedmioty i zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Wystarczy nacisnąć guzik lub wyciągnąć sznurek z zawleczką zabezpieczającą, aby wywołać dźwięk o natężeniu ok. 130 decybeli! To sygnał, obok którego nie można przejść obojętnie (dla porównania podobny hałas powodują odrzutowiec czy wybuchy petard). Przy jego pomocy skutecznie poinformujemy otoczenie o zagrożeniu.


Myjnie parowe

CZY MOŻNA UMYĆ AUTO LITREM WODY? Ile tak naprawdę potrzeba wody, żeby umyć samochód osobowy? 20, 50 czy też może 150 litrów wody?


PONAD GRANICE: Dla pociągów Beskidy są niepokonaną barierą

Kraków i Żylinę dzieli zaledwie 175 kilometrów, a w linii prostej – 128 km. Jadąc zgodnie z przepisami, samochodem można pokonać tę odległość w niecałe trzy godziny. Jednak niezmotoryzowani mają poważny kłopot – pociąg pokonuje ten niewielki dystans aż w sześć godzin, a połączenia autobusowe między Żyliną a Polską nie istnieją.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader