Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Ludzie » Zamiast kwiatów… pomysły na upominki do prezentów ślubnych

Zamiast kwiatów… pomysły na upominki do prezentów ślubnych

autor: bunitas | artykuł do pobrania

zamieszczono: 17.04.2014 12:38, przeczytano razy: 556, słów: 353


Wręczanie kwiatów parze młodej z roku na rok staje się coraz mniej popularne. Obecnie ‎można zauważyć, że coraz więcej osób decyduje się na wręczanie odrobinę bardziej ‎praktycznych upominków, które mogą idealnie spełniać swoje funkcje nawet przez wiele lat.


Czym tak właściwie charakteryzuje się ‎atrakcyjny upominek do prezentu ślubnego? Poniżej przedstawiamy listę, która może ‎stanowić inspirację osobom poszukującym atrakcyjnego i jednocześnie praktycznego ‎rozwiązania.

1. Wyroby ze szkła
Bardzo dobrze sprawdzą się w każdym salonie, dodając mu niepowtarzalnego uroku i ‎jednocześnie przypominając o ślubie. Zalicza się do nich wszelkiego rodzaju komplety ‎kieliszków i szklanek czy nawet zastawę stołową. Tego rodzaju prezenty są bardzo ‎funkcjonalne i atrakcyjne. Na pewno przydadzą się w każdym domu.


2. Albumy ze zdjęciami
Propozycja dla członków rodziny pary młodej oraz bliskich znajomych. Dlaczego nie ‎zdecydować się na prezent bardzo personalny, jednocześnie charakteryzujący się wysokim ‎stopniem atrakcyjności i elegancji? Odpowiednio przygotowane albumy ze zdjęciami ‎sprawdzą się w tym przypadku znakomicie. Można przygotować je samodzielnie, jeżeli tylko ‎posiada się odpowiednie umiejętności, lub realizację projektu powierzyć doświadczonej ‎firmie, która na pewno dołoży wszelkich starań, aby przygotować coś specjalnego. Nic tak nie ‎cieszy, jak prezent, na przygotowanie którego poświęcono sporo czasu.

3. Kupon rabatowy
Do dowolnego sklepu, na dowolną kwotę. Para młoda po ślubie na pewno będzie miała sporo ‎wydatków, w związku z czym kupon na pewno przyda jej się. Może on dotyczyć zakupów w ‎sklepie RTV/AGD, budowniczym czy meblowym, lecz nie tylko. Każda zainteresowana ‎osoba może wybrać coś, co na pewno przypadnie do gustu osobom, którym zamierza wręczyć ‎tego rodzaju podarunek, biorąc pod uwagę ich zainteresowania i potrzeby. Jest to opcja dla ‎osób, które nie do końca wiedzą, co wybrać, aby wywołać największy uśmiech na twarzy ‎nowożeńców.

4. Ozdoby do domu
Wszelkiego rodzaju ramki do zdjęć, wazony czy obrazy na pewno sprawdzą się całkiem ‎dobrze. Kto nie lubi atrakcyjnie prezentujących się elementów, które potrafią dodać uroku ‎każdego pomieszczeniu? W tym przypadku najlepiej decydować się na coś uniwersalnego, ‎aby mogło jak najbardziej komponować się z pozostałymi przedmiotami w każdym domu lub ‎mieszkaniu.

o Autorze

Marta Bartnicka - specjalistka ds. organizacji uroczystościpowiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

Nikt jeszcze nie zagłosował na ten artykuł, bądź pierwszy/pierwsza!komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader