Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Ludzie » Partnerstwo » Współczesne czarownice

Współczesne czarownice

autor: monikaq | artykuł do pobrania

zamieszczono: 05.07.2012 11:34, przeczytano razy: 1029, słów: 280


Od wieków, kobiety poszukiwały tajemnej wiedzy, która skutecznie odurzy mężczyzn. Te, którym udało się posiąść dar przyciągania męskich spojrzeń, często padały ofiarą oskarżeń o magię. Współczesne kobiety nie obawiają się posądzeń i świadomie sięgają po sprawdzone triki.


Zaklęcia, przyszpilające wzrok. Dzisiaj, magiczną różdżką, która odurza mężczyzn jest ta, osadzona na szpilkach. Wysokie obcasy to afrodyzjak, który znały już nasze babcie i pewnie poznają córki. Obcasy nie tylko zbliżają nas do nieba, ale także sprawiają, że nasze ruchy nabierają kociej gracji i delikatności. Szpilki wysmuklają naszą sylwetkę i w magiczny sposób usidlają męskie spojrzenia. Wprawna czarownica świadomie korzysta ze szpilkowego zaklęcia, pozwalając mężczyznom błądzić w hipnotycznym szale.

 

Zaklęcie bieliźniarskie. Bielizna to piękna ramka naszego ciała. Uwypukla kobiece zalety i cudownie ukrywa niedoskonałości – to nic innego jak magia. Tajemna wiedza gorseciarska jest lepsza od niejednego zaklęcia. Tak więc mikstura przygotowana z wywaru z fiszbiny, okładu z koronek, doprawiona o korzuszek z pończoch, jest najlepszą mieszanką odurzającą mężczyzn.

 

Czary-mary Alkowa! Sprawna czarownica wie, że trzeba dbać o swoją pracownie. Nasze łóżko musi wyrażać naszą ciepłą, ale i elegancką naturę. Warto tutaj postawić na satynową pościel i zmysłowe prześcieradła – to absolutna konieczność dla czarodziejek, które nie mają litości w czarowaniu. Tutaj potrzebne są też solidne drzwi, za którymi pozostanie zdrowy rozsądek mężczyzn, tutaj jest przestrzeń dla szalonego balu zmysłów.

 

Zaklęte spojrzenie. Sprawna treserka męskich spojrzeń potrafi w swoim wzroku zawrzeć taki ładunek że powoduje lokalne burze i podtopienia. Zaklęcie osadzone w spojrzeniu jest najwyższym stopniem wtajemniczenia czarownicy punktem dojścia wszystkich początkujących czarodziejek. Doświadczona czarownica wie, że wzrok był przed słowem i wyraża on więcej niż ciasne ramy języka.

o Autorze

M. B.powiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

Nikt jeszcze nie zagłosował na ten artykuł, bądź pierwszy/pierwsza!komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader