Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Partnerstwo
Jak się całować po raz pierwszy?

Na początku musisz nauczyć się odpowiedniego ustawienia ust i tego jak się całować. Na początku pocałunku wiele osób ma tendencję do składania ust w tzw. dziubek lub do trzymania ich ściśniętych. Dokładnie tak jak uczono nas tego gdy byliśmy dziećmi. Niestety taki rodzaj pocałunku nie jest zbyt sexy.


Jak się całować? - 8 prostych kroków

Nie od dziś wiadomo, że ten kto nie planuje, tak naprawdę planuje porażkę. Nie inaczej jest z całowaniem. Jeżeli będziesz miał zaplanowane co po kolei masz robić i o czym pamiętać to znacznie zwiększasz swoje szanse na wspaniały pocałunek.


W pogoni za uczuciem

Czemu wszystkie moje kumpele potrafiły sobie w tak szybki sposób odszukać drugą połówkę? Przychodzą uśmiechają się ściskają za rączkę, wszystko dla nich nie ma znaczenia oprócz tej kochanej miłości! Czemu ja nie mam tyle szczęścia szukam związku już od dobrych paru miesięcy, ale nikt się mną nie interesuje?


Uczucie i Związek

Czemu wszystkie moje koleżanki umiały sobie w tak prosty sposób odszukać drugą połowę? Przychodzą uśmiechają się ściskają za rączkę, wszystko dla nich nie istnieje oprócz tej drugiej osoby!Uwodzenie kobiet za pomocą sms:ów

Smsy stały się ostatnio nowym narzędziem komunikacji. Badania wykazują że przeciętna kobieta wysyła około 8 sms:ów każdego dnia. Jest to ponad 2400 smsów rocznie.


Jak rozumieć dobrze partnera/męża?

W powiedzeniu " Mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus", jest bardzo dużo prawdy. Przez to dochodzi do wielu nieporozumień i dziwnych sytuacji. Oto kilka wskazówek , które pozwolą troszeczkę lepiej poznać naszego Ukochanego.


Poślubna depresja

Depresja poślubna, na którą cierpi średnio jedna na dziesięć panien młodych, nie jest jeszcze zjawiskiem definiowanym medycznie, ale syndrom nazywany z angielska PND (post-nuptial depression) wszedł już na stałe do leksykonu


Walentynki inne niż zwykle

Wraz z początkiem lutego witryny sklepowe zapełniają się czerwonymi serduszkami, uśmiechniętymi pluszakami oraz mnóstwem podobnych podarunków spod znaku I LOVE YOU. Zapracowani i ciągle spóźnieni, 13. lutego spostrzegamy, że tak naprawdę nie mamy pomysłu na prezent walentynkowy. Na biurkach naszych ukochanych lądują więc znów czerwone róże lub bokserki. Może jednak warto zastanowić się wcześniej nad prezentem innym niż zwykle, takim, który oboje wspominać będziemy z radością?


Lek na zazdrość.

Jakiś czas temu, jadąc ze znajomym, wskoczyliśmy na temat związków małżeńskich, relacji partnerskich i tym, co może się wydarzyć. Był też temat przysięgi małżeńskiej, ślubu i tego, do czego to komu potrzebne.


Przyjaźń na zamówienie

SAMOTNOŚĆ nie jest chorobą” — czytamy w książce In Search of Intimacy. „Samotność to zdrowe uczucie (...), naturalny sygnał, że brakuje nam towarzystwa”. I jak głód pobudza nas do przyjmowania pożywnego pokarmu, tak samotność powinna nas pobudzać do szukania wartościowych przyjaciół. Ale jak zauważa Yael, młoda kobieta z Francji, „niektórzy unikają wszelkich kontaktów z innymi”. Jednak izolowanie się, bez względu na przyczynę, nie rozwiązuje problemu. Co gorsza, tylko potęguje samotność.


Życie singla - badanie CBOS

Jak pokazują wyniki najnowszego sondażu CBOS „Kontrowersje wokół różnych zjawisk dotyczących życia małżeńskiego i rodzinnego”, liczba dorosłych Polaków zwlekających z decyzją o zawarciu małżeństwa znacząco wzrosła


Jaki prezent dla chłopaka???

Okazji do obdarowania swojego mężczyzny prezentem jest pełno. Urodziny, imieniny, rocznice, święta, walentynki... czasami po prostu brakuje pomysłów. Kiedy nie wiemy, co kupić ukochanemu, nie wpadajmy w panikę. Wystarczy wiedzieć, gdzie poszukać inspiracji.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader