Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


PartnerstwoDo tego faceta nie przekonasz

Wiele zabiegów pielęgnacyjnych nie zyskuje uznania wśród panów. Duża część mężczyzn nigdy nie pójdzie do kosmetyczki. I nie chodzi tu tylko o produkty do makijażu, jest wiele rzeczy do których lepiej swoich partnerów nie przekonywać na siłę.


Randka inna niż wszystkie

Jeśli mamy dość banalnych, schematycznych spotkań, zabierzmy swoją sympatię na randkę inną niż wszystkie. Nawet w stałym związku, warto znów obudzić uśpioną magię.Współczesne czarownice

Od wieków, kobiety poszukiwały tajemnej wiedzy, która skutecznie odurzy mężczyzn. Te, którym udało się posiąść dar przyciągania męskich spojrzeń, często padały ofiarą oskarżeń o magię. Współczesne kobiety nie obawiają się posądzeń i świadomie sięgają po sprawdzone triki.


Jaki alkohol na randkę?

Zabierając dziewczynę na randkę należy pamiętać o wielu rzeczach, bo przecież diabeł tkwi w szczegółach. Dlatego nie wolno zapominać o kwiatach, czystej i pachnącej koszuli, miłych gestach, zjawieniu się na czas oraz... o alkoholu.


Życie z mamisynkiem

Życie jest jak pudełko z czekoladkami – nigdy nie wiesz, jaką czekoladkę za chwilę wyciągniesz. To samo można powiedzieć o mężczyznach – nawet facet, który wydaje się typem macho okazuje się z czasem chłopcem przyczepionym do maminej spódnicy.


Sprawa alkoholu

Przygotowania do ślubu rozpoczynają się zazwyczaj na długo przed całym wydarzeniem. Najwięcej czasu zajmuje przygotowanie wesela.Przygotowanie wesela

Najczęściej najważniejszym dniem w życiu jest dzień ślubu. Zanim nadejdzie większość par przeżywa stres w związku z jego organizacją.


Czy Walentynki mogą być smutne? Jak najbardziej!

Czy Walentynki mogą być smutne? Jak najbardziej! Zwłaszcza, jeśli spędzamy je samotnie, jesteśmy po burzliwym związku i leczymy rany, wynikające z rozstania z bliską nam osobą. W takich chwilach – niektórym ludziom – pomaga myśl, że nie tylko oni cierpią. Zawsze obok jest ktoś, kto Święta Zakochanych ma serdecznie dość.


Długi weekend - jak go spędzić?

W tym roku mieliśmy już trochę długich weekendów, co było doskonałą okazją do wypadów za miasto, spędzania czasu z rodziną, czy spotykania się ze znajomymi. Czasem ilość dni wolnych przytłacza, szczególnie pracoholików, którzy nie wiedzą co z tym zrobić.


Rozwód ze zobowiązaniami

W roku 2010 w Polsce związki małżeńskie rozwiązało aż 61,3 tys. par. Dla wielu z nich rozwód nie oznaczał końca ciężkich, emocjonalnych przeżyć – często eksmałżonkowie muszą podjąć ważne decyzje związane ze wspólnym majątkiem, mieszkaniem i zobowiązaniami finansowymi. Eksperci Związku Firm Doradztwa Finansowego (ZFDF) podpowiadają co w takim przypadku zrobić ze wspólną nieruchomością i kredytem.


To w końcu kto jest naprawdę toksyczny?

Zapewne wiele razy słyszałeś, ze są toksyczni partnerzy, dzieci, teściowie, przyjaciele i znajomi. A może nawet określenie toksyczny padło pod Twoim adresem? Pewnie nie raz zastanawiałeś się jak to faktycznie jest z tą tajemniczą toksycznością.


Prawa do adopcji dla homoseksualistów - tak czy nie?

Gorącym tematem w mediach jest kwestia homoseksualistów wychowujących dzieci. Dyskusje na tym polu wywołały odrzucenie przez Sejm ustawy, która zakazywała ludziom o odmiennej orientacji seksualnej prowadzenie rodzin zastępczych.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader