Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Ludzie » Milosc » Urządzamy niebanalny Dzień Zakochanych

Urządzamy niebanalny Dzień Zakochanych

autor: magdaq | artykuł do pobrania

zamieszczono: 14.02.2012 8:52, przeczytano razy: 745, słów: 419


Szukając inspiracji na walentynkowy scenariusz, sięgnijmy do kilku sprawdzonych sposób, które – zaaranżowane w nietuzinkowy sposób – na pewno spodobają się naszej drugiej połówce.


Noc w hoteliku za miastem. Pamiętacie jeszcze te czasy, gdy marzyliście o własnym kącie, a wynajęcie pokoju hotelowego było nadmiernym wydatkiem dla studenckiej kieszeni?... Teraz, dzięki wielu ofertom zakupów grupowych, każdego zakochanego stać na nocleg w mniej lub bardziej luksusowym wnętrzu. Hotele, pensjonaty, motele i dopiero co otwarte hostele akademickie, zapraszają do skorzystania z ich oferty – śmiało można więc się pokusić o rezerwację z okazji 14 lutego. Jeśli w tym okresie mamy możliwość wzięcie urlopu, zabierzmy ukochaną osobę na wycieczkę z dala od zgiełku miasta. Drewniane podłogi, ogień w kominku, przekąski zamówione z lokalnej restauracji i Was Dwoje, w romantycznej scenerii. Dobrze brzmi? W wersji dla zapracowanych – noc w apartamencie czterogwiazdkowym: wielkie łóżko, wielka wanna, truskawki plus szampan. To sposób na dodanie pikanterii do długoletniego związku, a także dobra okazja na sprawdzenie, jaką fantazją wykaże się nasz nowy – właśnie poznany partner.    

Innym rozwiązaniem, dobrym dla par bezdzietnych, lubiących imprezy do białego rana, jest wyjście na imprezę taneczną. Mnóstwo klubów oferuje szaloną – iście karnawałową zabawę, połączoną z nauką nowych kroków i z testowanie swych sił tanecznych. Wszystko w towarzystwie kolorowych drinków, wszystko w ramionach naszego – równie roztańczonego towarzysza zabawy!

Wizyta w restauracji, choć nie jest oryginalnym podsumowaniem Dnia Zakochanych, może zmienić się w ciekawe doznanie smakowe. Kosztowaliście już wszystkich owoców morza? Lubicie kuchnię orientalną, a może macie ochotę na degustację wykwintnego likieru czy kosztownego wina? W Walentynki można pozwolić sobie na nieco większy wydatek. Dodatkowo płatny jest pyszny afrodyzjak – jednak nieraz warto go zastosować, by mieć co wspominać po wspólnie spędzonych, czułych chwilach.

Życzenia walentynkowe można zamówić w stacji radiowej, w prasie oraz na portalach, które oferują banery do wynajęcia. Klikamy w odpowiednią zakładkę, przelewamy pieniądze na konto właściciela banera i naszej połówce serca wysyłamy link do tych internetowych życzeń. Albo podrzucamy jej do śniadania poranną prasę z wydrukowanymi życzeniami czy też zachęcamy do słuchania audycji radiowej, w danej godzinie dnia. Niespodzianka kontrolowana – wielce udana! Nie trzeba główkować cały dzień nad ciekawymi rozwiązaniami – liczy się nasze zaangażowanie, nakład własnych sił oraz frajda, jaką mamy z szykowania sympatycznej – lirycznej walentynki.  


o Autorze

M.B.powiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

Nikt jeszcze nie zagłosował na ten artykuł, bądź pierwszy/pierwsza!komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader