Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Ludzie » Milosc » Pomysły na Walentynki: butelki alkoholu oraz bukiety kwiatów

Pomysły na Walentynki: butelki alkoholu oraz bukiety kwiatów

autor: magdaq | artykuł do pobrania

zamieszczono: 10.02.2012 9:18, przeczytano razy: 1412, słów: 421


Sprawdzają się zawsze – jako dar przeprosinowy, jako podziękowania skierowane do Wyjątkowej Osoby i jako pachnąca niespodzianka, wręczana z racji ważnego święta.


Walentynkowe kompozycje zapachowe możemy utworzyć z następujących kwiatów: róże przede wszystkim. Są romantyczne i nawiązują do pięknej, choć nieraz kłującej – raniącej miłości. Czerwony kolor płatków to symbol namiętności – każda kobieta marzy o koszu tych kwiatów, wręczonych jej przez ukochanego mężczyznę. Doskonałym efektem jest również obsypanie płatkami Waszego łóżka lub – jak w filmach – ułożenie z płatków ścieżki do łazienki, do sypialni, do – przygotowanego do kolacji – stołu.  

Ten kto zakochany – daje tulipany! Bez względu na ich ilość czy barwę, kwiatki ładnie prezentują się w wazonie. Przewiązane wstążką, ozdobione tasiemką są pastelowym symbolem delikatności, wiosny, nowego życia. Na pewno nie pogardzi nimi Wasza Walentynka.

Orchidea jest rośliną pełną klasy, ma wyrafinowany wygląd, uwzniośli każdą okazję. Pasuje do osób, cechujących się świetnym gustem. Ładnie pachnie, uwodzi swym kształtem. Dobra na wielkie wyjścia, ceremonie czy gale. Do tego gatunku pasuje i butelka domowego likieru (serwowana w ładnej karafce) i flaszka przedniego Ballantine. Coś dla smaku, coś dla zmysłu powonienia…  

Goździk, choć kojarzony z czasami PRL, obecnie króluje w kwiaciarniach. Niedrogi, a stylowy – dodawany do większych kompozycji kwiatowych, zanurzony we flakonie i podany żonie wraz z tacką pełną czekoladek, ciastek i innych przekąsek, w stu procentach uatrakcyjni Wasz romantyczny wieczór. Żeby było weselej, do goździków panowie dokupują – nie, nie, komunistyczne grube rajstopy, a seksowne pończochy, z długim szwem na łydce. Jest dobrze!   

Gerbera – zwłaszcza czerwona – na Walentynki zdaje się wymarzona. Puchata, nieco dystyngowana, a przecież tak swojska – polska, tchnie optymizmem i ożywi pogodę w burym lutym. Z okazji Dnia Zakochanych można pokusić się o cały pęk wielokolorowych gerber.

Mniejsze kompozycje kwiatowe ozdabia się popularną gipsówką, a ewenementem – jeszcze poświątecznym – jest wetknięcie w bukiet gałązki jemioły. Pod nią – to już koniecznie – trzeba się całować. Długo oraz namiętnie. I na koniec jeszcze dwa sposoby wręczania prezentu – osobiście (w jednej ręce bukiet, w drugiej butelka wina) oraz wysłanie daru przez kuriera. Po powrocie z pracy, gdy bukiecik nas wyprzedzi – możemy liczyć na czułe powitanie. Walentynki można wówczas uznać za rozpoczęte!

o Autorze

M.B.powiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

1.0/5(1 votes)komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader