Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Miłość
Utwory nastrojowe - do słuchania we dwoje

Gdy jesień panoszy się w naszych myślach i sercach, przełączamy się na subtelniejsze tony. To przy nich będziemy wzdychać, gdy zrobi się zimno i zimniej. Przytulając się do ukochanej osoby, przypomnijmy sobie, jakie szlagiery szturmem wdarły się na miłosną listę przebojów.


Czym jest in vitro?

Zapłodnienie pozaustrojowe tzw. in vitro fertilisation, jest jedną ze współczesnych technik objawowego leczenia niepłodności, a także metodą wspomaganego rozrodu. Według danych WHO ok. 15–25% par ma problemy z płodnością. Niektóre z jej postaci mogą być wskazaniami do przeprowadzenia zabiegu in vitro, a zdarza się, że metoda ta stanowi ostatnią szansę dla pary na posiadanie biologicznego potomstwa.


Zaproszenie ślubne a savoir vivre

Wręczanie zaproszenia ślubnego to ważny moment podczas przygotować do uroczystości zaślubin. Istnieje kilka zasad, których należy się trzymać, aby zapraszanie na uroczystość ślubną odbyło się w odpowiedni sposób.


Kto umawia się z pięknymi kobietami

Dla wielu facetów uwodzenie pięknych kobiet jest niczym sen i bardzo często uważają oni, że nie ten sen nie ma szansy, by stać się jawą. Jednak można to łatwo zmienić. Możesz dowiedzieć się w jaki sposób uwodzić piękne kobiety i stać się mężczyzną, z którym kobiety chcą się umawiać. Czy to brzmi teraz dla Ciebie, jak nierealne marzenie? Pokażę Ci, że wcale nie musi tak być.Romans w pracy. Czy zdrada kontrolowana jest warta konsekwencji?

Ten rodzaj historii jest bardzo powszechny w dzisiejszych czasach, kobieta lub mężczyzna poznaje w swojej pracy bardzo atrakcyjną dla niej/niego osobę, dobrze im się rozmawia, chodzą na spacery, do kawiarni. Czas mija szybko i przyjemnie, okazuje się jednak że to coś więcej niż tylko przyjaźń lub przelotne zauroczenie, jesteście zakochani po uszy i ...


Tester ciążowy nie zawsze mówi prawdę. Często wynik tego urządzenia zmienia życie, ale nie zawsze w taki sam sposób ...

Tester Ciążowy bardzo rzadko się myli, jednak gdy taka sytuacja się zdarza wprowadza jego użytkownika w nie małe zakłopotanie, a historia jaką spowoduje może się różnie potoczyć.


W pogoni za pierścionkiem

Czy ożeniłbyś się z kobietą, która właśnie zgubiła twoich 27 tysięcy złotych? Matt postanowił powiedzieć sakramentalne tak, chociaż pierścionek zaręczynowy, który miał dać Stacey, stał się skarbem podwodnym. Jego wybranka utopiła błyskotkę, zanim zdążył poprosić o jej rękę.


Gorące czterdziestki

Kobiety po czterdziestce zdominowały wrześniowe okładki amerykańskich magazynów mody. Piękne, wciąż aktywne, najlepiej opłacane. To one są inspirujące, stają się ikonami stylu. Czy kult młodości powoli odchodzi, a zaczyna się era dojrzałych kobiet?


Jak długo trwa miłość?

Naukowcy przyzwyczaili nas do tego, że miłość to nie magiczny i nieodgadniony stan uczucia, ale złożona reakcja chemiczna. Współczesna nauka, z niezwykłą dokładnością, jest nam w stanie wyjaśnić, dlaczego jesteśmy zakochani i dlaczego nie potrwa ono zbyt długo. Czy warto się więc w ogóle angażować?


Zaufanie

Zaufanie - perła, która gdy raz pęknie, nigdy nie zrasta się bez blizny. Choćby minęły wieki, blizna żyje swoim życiem, drąży najpierw małą ścieżynkę, potem głęboki wąwóz w myśli, sercu, duszy człowieka. Każda nowa rysa prowadzi do jeszcze większych zniekształceń drogocennego cudu stworzonego przez naturę.


Kocham i jestem kochany.

Kocham i jestem kochany. Afirmacja godna polecenia, ale czy aby tylko afirmacja? A jeśli tak, to czemu tylko afirmacja, słowa bez pokrycia w konkretnej rzeczywistości?


Zaskocz gości na swoim ślubie!

Podążając za opinią, która przybyła do nas z za oceanu, iż ślub i wesele powinny zawierać osobiste akcenty oraz w pewien sposób odzwierciedlać osobowość i charakter Młodej Pary, te prześcigają się w pomysłach na organizację jedynej w swoim rodzaju uroczystości.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader