Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


MiłośćJak zaskoczyć partnera w Walentynki?

Walentynki już na stałe wkroczyły do polskiej tradycyjni. Święto to budzi mieszane uczucia – dla jednych jest okazją, aby wyrazić swoje uczucia do partnera, dla innych synonimem kiczu i przejawem komercji.


Komercyjne Walentynki

Każdego roku 14 lutego obchodzimy dzień Świętego Walentego, czyli patrona zakochanych. Geneza święta zakochanych sięga czasów starożytnego Rzymu, gdzie było obchodzone świętego zwane Luperkaliami ku czci Junony, czyli rzymskiej bogini małżeństwa.  Twoje wielkie góralskie wesele

Podhale przyciąga i fascynuje swoją bogatą kulturą i regionalną kuchnią. Nic dziwnego, że coraz więcej młodych par decyduje się na organizację ślubu i wesela u podnóża Tatr. Wcale nie trzeba być góralem, aby spełnić swoje marzenia o hucznym weselu w stylu folkowym.  


Czy warto mieć dziecko?

Czy warto mieć dziecko? Czy to się opłaca? Te pytania nie jeden raz nurtują człowieka. Gdybyśmy przeprowadzili ankietę wśród ludzi i zadali im powyższe pytania odpowiedzi byłyby z pewnością przeróżne. Jak to zatem jest z tymi dziećmi?


Wakacyjna miłość samotnej mamy

Latem, podczas urlopu, mamy więcej okazji, by kogoś poznać. Jednak niektóre kobiety, a zwłaszcza samotne mamy, boją się na nowo zaufać mężczyźnie.


Miłowanie po góralsku, czyli Walentynki na Podhalu

Dziś Święto Zakochanych. Czerwone serduszka na wystawach sklepowych, popowe ballady w radiu, zapełnione restauracje – to jest to, co doskonale znamy… A jak wyglądają miłosne zwyczaje na Podhalu? Jak miłują górale?Urządzamy niebanalny Dzień Zakochanych

Szukając inspiracji na walentynkowy scenariusz, sięgnijmy do kilku sprawdzonych sposób, które – zaaranżowane w nietuzinkowy sposób – na pewno spodobają się naszej drugiej połówce.


Pomysły na Walentynki: butelki alkoholu oraz bukiety kwiatów

Sprawdzają się zawsze – jako dar przeprosinowy, jako podziękowania skierowane do Wyjątkowej Osoby i jako pachnąca niespodzianka, wręczana z racji ważnego święta.


Z serca dla serca od serca czyli... Dzień Zakochanych

Powszechnie uważa się, że Walentynki to kolejny przejaw amerykanizacji i komercjalizacji napływającej do naszego kraju zza oceanu. Nie do końca jest to prawdą, gdyż początków Walentynek (tak jak i początków wielu innych symboli USA, jak chociażby Halloween, hamburgery czy pizza) należy szukać w Europie.


Przyczyna rozwodu: Facebook?

Zaskakującą wiadomość podał The Daily Mail – Facebook staje się główną przyczyną rozwodów! Co takiego może być w niewinnym portalu społecznościowym, że powoduje rozpad małżeństwa?


Jak podrywać najatrakcyjniejsze dziewczyny?

Artykuł dotyczy nowego zjawiska w dziedzinie podrywu i uwodzenia, jakim jest wingwoman, czyli skrzydłowa. Jest to nikt inny jak atrakcyjna koleżanka, która ma za zadanie pomóc Ci poznać i poderwać inne kobiety.


Pierwsza randka - jak to ugryźć?

Chyba dla każdego z nas pierwsza randka z nowo poznaną osobą jest trochę stresująca - no chyba, że jesteś zawodowym podrywaczem lub profesjonalną łamaczką męskich serc. Każdy chce wypaść jak najlepiej, bo przecież nigdy nie wiadomo, czy osoba z którą się spotykamy nie jest twoją drugą połówką pomarańczy.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader