Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Ludzie » Mezczyzni » Nocny strój mężczyzny

Nocny strój mężczyzny

autor: monikaq | artykuł do pobrania

zamieszczono: 03.04.2012 13:19, przeczytano razy: 954, słów: 398


To, że wybór piżamy przez kobietę, a właściwie dotyczy to każdej części garderoby, sprawą łatwą nie jest, wie praktycznie każdy. Po prostu wszystko musi być dopasowane do okazji. Jak jednak jest z mężczyznami?


Jak z łatwością można się domyślić, mężczyźni przywiązują mniejszą wagę do nocnego stroju. Zazwyczaj ich strój składa się tylko ze slipów lub bokserek. Czasami do zestawu dołącza ulubiony t-shirt. Co więcej, wielu mężczyzn przyznaje się też do tego, że często zdarza im się spać bez niczego. Tak jest po prostu wygodniej i prościej, a mężczyźni rzadko kiedy chcą się przemęczać. Fakt, że mężczyźni za piżamami nie przepadają, wcale nie oznacza, że sklepy ich nie oferują.

Sklepy z bielizną zdominowane są zazwyczaj przez asortyment skierowany do kobiet, jednakże każdy mężczyzna, który chce dobrze wyglądać także wieczorem i w nocy znajdzie coś dla siebie. Czasami zdarzają się też sytuacje, gdy piżama jest niezbędna, np. podczas nocowania w jednym domu z teściami lub małymi dziećmi.

Ofertę bielizny dla mężczyzn otwierają luźne zestawy złożone ze spodni i koszuli zapinanej na guziki. Choć to kojarzy się zazwyczaj z nieatrakcyjną piżamą w paski lub kratkę, szykowni mężczyźni preferujący taki krój mogą się zaopatrzyć w elegancką wersję z satyny. Dostępne są także wersje letnie piżamy, czyli z krótkimi rękawami i nogawkami.

Młodsi przedstawiciele płci zazwyczaj preferują podobny zestaw, jednakże z koszulą nierozpinaną, czyli po prostu wciąganą przez głowę. Ten zestaw najbardziej przypomina zwykłe dresy.
Każdy z zestawów może występować też w wariancie bardziej obcisłym, co sprawia, że mężczyzna wygląda i czuje się bardziej atrakcyjnie. W takim wypadku wystarczy po prostu skomponować spodnie od piżamy z opiętą koszulką na ramiączkach lub z krótkim rękawem.
Jeśli mężczyzna wciąż nie jest przekonany do piżamy i woli spać w bokserkach czy slipkach, ważne jest by były one odpowiednio dobrane, zarówno do sylwetki jak i reszty nocnego stroju.

Choć wybór męskiej piżamy nie jest aż tak bardzo skomplikowany jak ten związany z piżamą czy bielizną damską, niewielu mężczyzn decyduje się na jej zakup. Jest ona głównie kojarzona z okresem dzieciństwa. Nadchodzą jednak czasy gdy dobrze wyglądać należy także w łóżku, w czym na pewno pomoże dobrze dobrana piżama.

o Autorze

M.B.powiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

Nikt jeszcze nie zagłosował na ten artykuł, bądź pierwszy/pierwsza!komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader