Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Ludzie » Mezczyzni » Czas dżentelmenów w uwodzeniu

Czas dżentelmenów w uwodzeniu

autor: wisienka | artykuł do pobrania

zamieszczono: 07.05.2012 20:29, przeczytano razy: 1173, słów: 358


Co bardziej Ci się opłaca: być draniem, czy dżentelmenem? Jacy faceci tak naprawdę podobają się kobietą, a jacy wzbudzają mniej zaufania i zachwytów?


W czasach, gdy króluje przekonanie, że tylko drań jest w stanie poderwać dziewczynę – raczej rzadko mówi się o tym, że skuteczny podryw może być także wtedy, gdy jesteś szarmanckim dżentelmenem. Jak to jest? Czy faktycznie tylko skończone dupki mają szansę u dziewczyn? A może jednak jest szansa na to, by być facetem z klasą, który ma powodzenie u dziewczyn?

Cóż… prawda jest taka, że jeśli naprawdę zależy Ci na znalezieniu porządnej dziewczyny, to musisz się nauczyć ją odpowiednio traktować. Uwodzenie nie polega na tym (a przynajmniej nie powinno), by każdej nocy podrywać inną laskę i tym się przechwalać. Prawdziwa sztuka uwodzenia powinna Ci posłużyć do znalezienia takiej dziewczyny, z którą chcesz być na dłużej. Łatwe i puste panienki nie wymagają wielkich umiejętności, by je zdobyć.

Wiem, że z powodu feminizmu wielu facetów stwierdziło, że bycie dżentelmenem przestało być w modzie. Jednak tak naprawdę to jest tylko usprawiedliwianie swojej słabości, a nie reagowanie na zmiany w świadomości kobiet. Akurat pod tym względem zbyt wiele się nie zmieniło – kobiety nadal lubią opiekuńczych i pewnych siebie facetów, przy których czują się bezpiecznie. Jak inaczej pokazać dziewczynie, że to właśnie Ty masz te cechy, niż przez odpowiednie traktowanie jej?

Ustępując dziewczynie miejsca, otwierając jej drzwi, czy też idąc chodnikiem od strony ulicy – pokazujesz jednocześnie, że panujesz nad całą sytuacją, a także to, że ona może czuć się przy Tobie bezpiecznie. I nie chodzi tu wcale o to, by jej się podlizać, ale by pokazać, że jesteś silnym i pewnym siebie facetem. Zacznij się zatem tak zachowywać nie tylko w stosunku do dziewczyny, która Ci się podoba, ale do wszystkich kobiet, z którymi się codziennie widujesz.

Im częściej będziesz się tak zachowywał, tym bardziej będzie to naturalne w towarzystwie dziewczyny, która Ci się podoba. Wyrobisz po prostu w sobie nawyk i najzwyczajniej w świecie staniesz się takim facetem, a nie będziesz tylko udawał, że nim jesteś.

o Autorze

Marlena - wiem, co podoba się dziewczynompowiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

5.0/5(1 votes)komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader