Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Mężczyźni
Sposoby pokonywania lęku, przed podejściem do pięknej kobiety

Kiedy uczyłem się podrywać dziewczyny największym problemem było dla mnie pokonanie barier psychologicznych. Pozwól, że powiem Ci jak to zrobiłem


Fenomen Wingwoman. Skrzydłowa idzie na pomoc.

Artykuł dotyczy nowego zjawiska w dziedzinie podrywu i uwodzenia, jakim jest skrzydłowa, czyli wingwoman. Jest to nikt inny jak atrakcyjna koleżanka, która ma za zadanie pomóc Ci poznać i poderwać inne kobiety.


Gdzie szukać pomysłu na imprezę?

Imprezy, na których główną atrakcją jest picie alkoholu i rozmowy o niczym z czasem się nudzą. Może i nie wyczerpują się tematy do rozmów, ale zabawa w tym samym, co zawsze stylu sprawia, że staje się ona czymś powszednim na tyle, że następnego dnia mało kto o niej pamięta.


Ile kosztuje wieczór kawalerski?

Wieczór kawalerski to niemałe przedsięwzięcie, które spoczywa na barkach zwykle świadka pana młodego. Nie tylko niemałe, ale również niełatwe w realizacji, jeśli ogranicza nas budżet, nie mamy specjalnie pomysłu, a i nikt nie zamierza nam pomóc.Kawalerska fantazja - część druga

Nic tak nie cementuje męskiej przyjaźni jak wspólne imprezy. Gdy – dodatkowo – mowa o wieczorach kawalerskich, gdzie testosteron wiedzie prym, można zebrać całkiem pokaźny pakiet historyjek na temat tego, kto, z kim, jak i za ile (!), ale przede wszystkim o tym, czego nie powinno się robić, żegnając przedślubną „wolność”.


Kawalerska fantazja- część pierwsza

Jeden taki wieczór w życiu. Za tydzień lub już za kilkanaście godzin – w zależności od daty całego przedsięwzięcia - staniemy na ślubnym kobiercu. Jeśli mamy wokół siebie serdecznych przyjaciół, możemy być pewni, że pomogą nam hucznie pożegnać stań „przedmałżeński”.


Jak rozpocząć rozmowę z nieznajomą kobietą

Czy zdarzało ci się, że idąc ulicą albo siedząc w kawiarence, nagle zobaczyłeś piękną kobietę, którą bardzo chciałbyś poznać ? Miała w sobie coś wyjątkowego i pociągającego, czego nie miała żadna inna. I właśnie w tym momencie, kiedy chciałeś wykonać pierwszy krok, poczułeś doskonale znany ci już strach.


Udany wieczór kawalerski w Łodzi

Ślub tuż – tuż. W tradycję przygotowań, prócz ostatnich pilnych zakupów czy ustaleń weselnych, zwykło się wpisywać również organizację imprez, urządzanych na cześć przyszłych panien i panów młodych.


Udany wieczór kawalerski w Poznaniu

Stolica Wielkopolski. Wielkie wrażenia więc i wielki żal za utraconą wolnością… Żal? Jeśli nawet, to warto zrobić wszystko, by przyszłemu panu młodemu umilić przejście w stan małżeński i w ciągu całego – wyjątkowego – wieczoru wypić (nieraz) za „to nasze kawalerskie wspomnienie!”


Udany wieczór kawalerski w Trójmieście

Strony internetowe, prezentujące propozycje na wieczory kawalerskie w Trójmieście, stawiają na „mega zabawę” i „crazy party”. Imprezowa ekipa wsiada do clubbing busu, ekskluzywnej limuzyny lub do hummera, który – po drodze – zabiera jeszcze na pokład kuszącą autostopowiczkę. Podróż rozpoczęta, kawalerski szał również…


Udany wieczór kawalerski we Wrocławiu

We Wrocławiu zarejestrowanych jest kilkadziesiąt portali, na których możemy zapoznać się z bogatą ofertą usługową, przygotowaną pod potrzeby wieczorów kawalerskich.


Jak bawić się na kawalerskim, żeby nie obudzić się z kacem moralnym?

Dla wielu wieczór kawalerski kojarzy się z ostatnią okazją do tego, aby naprawdę zaszaleć, być może nawet tak bardzo, żeby rano obudzić się w nieswoim łóżku. Najczęstszym towarzyszem przyszłego pana młodego zaczyna być od tej pory kac moralny.
Powered by ArticleMS from ArticleTrader