Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


MężczyźniMeandry męskiej higieny

Zasugerowałam mężowi, że skoro zaczął siwieć, to może zdecydowałby się na zabieg odsiwiania. Małżonek obruszył się i stwierdził, że nie jest metroseksualistą. Sama przycinam mu czuprynę – nigdy nie był u fryzjera, z tych samych względów, z których potępił odsiwianie.


Portale randkowe to najlepsze miejsce, żeby znaleźć dziewczynę

Portale randkowe są najlepszym miejscem, by znaleźć dziewczynę lub kobietę na trwały związek zwłaszcza jeśli: Jesteś nieśmiały Zapracowany Nie masz dużego grona znajomychJak nie uwodzić kobiet

W sieci pewnie znajdziesz cała masę informacji odnośnie tego, w jaki sposób uwodzić kobiety, jak stać się samcem alfa (moje ulubione porady – jest z czego się śmiać). Jest także mnóstwo porad odnośnie tego, jak uwodzić jako alfa.


Czas dżentelmenów w uwodzeniu

Co bardziej Ci się opłaca: być draniem, czy dżentelmenem? Jacy faceci tak naprawdę podobają się kobietą, a jacy wzbudzają mniej zaufania i zachwytów?


Męska (nie)dola

Wiele się mówi o równouprawnieniu. Powinno ono oznaczać pochylenie się zarówno nad losem kobiet, jak i mężczyzn. Zbyt często są oni pomijani


Nocny strój mężczyzny

To, że wybór piżamy przez kobietę, a właściwie dotyczy to każdej części garderoby, sprawą łatwą nie jest, wie praktycznie każdy. Po prostu wszystko musi być dopasowane do okazji. Jak jednak jest z mężczyznami?Kilka słów o męskiej bieliźnie

Która z pań nie chciałaby, aby jej mężczyzna trochę się postarał i wyglądał seksownie w każdej sytuacji, a zwłaszcza w sypialni? Kobiety, aby romantycznym chwilom dodać pikanterii, spędzają wiele czasu na dobraniu odpowiedniej bielizny. A jak to jest z panami?


Dzień Kobiet - goździki do lamusa, czas na Spa!

Nadchodzi święto płci pięknej, w tym dniu większość Panów odwiedzi kwiaciarnie i sklepy ze słodkimi upominkami. Warto jednak pamiętać, że goździki i bombonierki przechodzą już do zasłużonego lamusa, a współczesne kobiety liczą na wyjątkowy i oryginalny prezent. Jak zadbać, by 8 marca żona, partnerka czy mama mogły oderwać się od codziennych obowiązków?


Męskie wersje drinków

Picie drinków przez dużą część panów uważane jest za coś zupełnie niemęskiego. Jeżeli nawet sam smak alkoholowego koktajlu ich przekonuje, nie wyobrażają oni sobie siedzieć przy barze z kolorowym drinkiem ze słonką w dłoni. Spokojnie panowie, są drinki które zaliczyć można do zdecydowanie męskich.


Kawalerski - pięć zasad organizacji

Ten, kto myśli, że organizacja imprezy jest prosta, to z pewnością jeszcze nigdy żadnej nie organizował. Trzeba przedsięwziąć szereg środków, liczyć na ludzi, trochę na szczęście, a przede wszystkim mieć szósty zmysł i dobrze znać kogoś, dla kogo impreza ma być niespodzianką.


Wieczór kawalerski w zimowej scenerii

Przyjęło się, że najlepsze imprezy odbywają się zawsze, kiedy jest ciepło. Nie ma się więc co dziwić, że firmy zajmujące się ich organizacją najwięcej pracy mają wiosną, latem i wczesną jesienią. Nic jednak nie powinno stać na przeszkodzie, aby dobrą imprezę zorganizować również zimą.


Mężczyzna u kosmetyczki

To żaden wstyd! Dzisiaj, gdy non-stop ocenia się nasz wygląd, wyczucie smaku i sposób autoprezentacji, płeć męska musi wziąć się do roboty i zadbać o swą niewątpliwą urodę…
Powered by ArticleMS from ArticleTrader