Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Ludzie » Malzenstwo » Forum ślubne źródłem zdobycia opinii o zespołach weselnych.

Forum ślubne źródłem zdobycia opinii o zespołach weselnych.

autor: marecky | artykuł do pobrania

zamieszczono: 02.11.2014 8:13, przeczytano razy: 705, słów: 503


Obserwując branżę weselną, głównie od strony muzycznej, ponieważ z muzyką mam kontakt na co dzień, zauważyłem niesamowity ruch. Powstają jak grzyby po deszczu przeróżne portale ślubne, a przy nich fora ślubne, służące głównie do wymiany informacji pomiędzy użytkownikami forum.


Dzięki portalom branżowym w tym przypadku mówię o branży weselnej, wiele osób ma szansę zapoznać się z ofertami różnych firm, oferujących usługi ślubne i weselne. Wszystko mamy tutaj w jednym miejscu. No może nie wszystko, może głównie te firmy, które poważnie podchodzą do tematu i w ten sposób starają się pokazać swoją działalność.

Nie każdy zdaje sobie sprawę ile spraw trzeba załatwić, gdy planuje się ceremonię ślubną i uroczystości weselne. Trzeba zadbać o wybór lokalu, niekiedy catering'u, oprawę muzyczną ślubu i wesela, zaproszenia, dekoracje, kamerzystę, fotografa, pojazd ślubny, ubiory, makijaż, fryzjer itp. itd.

Jak wspominałem wcześniej, ponieważ interesuje mnie głównie muzyka, więc przeglądałem te portale pod tym kątem. No i jestem w szoku, że na rynku jest tak wiele zespołów weselnych, które reklamują się na takich portalach, a ile jest takich co się nie reklamują ?

Powstało wiele portali typowo kierujące swój target na zespoły weselne. Szukając zespołu weselnego trafiając na taki portal, możemy wybrać sobie dany region i mamy wszystkie zespoły jak na dłoni. Ale czy to, że zespół weselny podchodzi poważnie i przedstawia swoje oferty w takich miejscach, oznacza to, że będą to zawodowcy i na pewno zabawa na weselu z nimi będzie udana ? Oczywiście takiej pewności nie ma. Co więc zrobić, jak znaleźć zespół weselny, który będzie taki jak sobie wymarzyliśmy ? Wiadomo przecież, że w Internecie można zamieścić różne rzeczy, a jak to wygląda w rzeczywistości to inna sprawa.

Dlatego też na pomoc przychodzą nam fora weselne i ślubne. Jak już znajdziemy sobie taki zespół, czy zespoły, które nam się podobają, dodatkowo jego oferty są dostępne na wyżej wspomnianych portalach weselnych, warto było by dowiedzieć się coś z drugiej strony. Czyli nie to co zespół weselny ma do powiedzenia o sobie, ale co o nim mówią inni. Udajemy się zatem na takie forum weselne (większe miasta takowe posiadają, co jest dodatkowym plusem, gdyż mamy szansę znaleźć większą ilość klientów tego zespołu weselnego, a tym samym ilość opinii o nim) i wyszukujemy czy coś już o tym zespole jest wspomniane, czy też nie. Jeżeli nie ma, pytamy wprost o jakieś opinie o zespole weselnym, a forumowicze z chęcią pomogą.

Trzeba się liczyć oczywiście z tym, że część opinii może być od samych członków zespołu weselnego (te pozytywne), a część od konkurencji (raczej niepochlebne). Ale cóż taki już jest los przyszłych nowożeńców i jakieś kroki trzeba podjąć i się zdecydować. Oczywiście nie wierzyć wszystkiemu święcie i brać za pewnik, ale kierować się własnymi upodobaniami i gustem, a z pewnością Wasze wesele będzie udane, a zespół weselny będzie bawił gości do białego rana.

 

o Autorze

Marek Sidowski - muzyk, kompozytor, twórca m.in. zespołu Carte Blanche z Łodzi (zobacz: carteblanche.onuse.pl). powiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

5.0/5(1 votes)komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader