Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Ludzie » Malzenstwo » Czym do ślubu pojedziemy?

Czym do ślubu pojedziemy?

autor: wobiektywie | artykuł do pobrania

zamieszczono: 03.12.2014 20:32, przeczytano razy: 340, słów: 410


To pytanie prędzej czy później sobie zadacie. No bo jest to jeden z charakterystycznych elementów tego dnia jakie niewątpliwie kojarzą się wszystkim z Parą Młodą. Dla niektórych może sprawa oczywista, dla niejednej pary będzie to temat do długiej dyskusji.


Najpierw należałoby abyście zrobili sobie mały „rachunek sumienia”. W czym taka naprawdę będziecie się czuć nieskrępowani? Co pasuje do Waszych charakterów? Decyzja jest oczywiście po Waszej stronie.

Na pewno będziecie mogli liczyć na pomoc rodziny – „wujka”, który z pewnością Wam udostępni swój samochód, który (może) akurat z Waszego powodu wymienił na nowszy model. Z pewnością będzie to dla niego zaszczyt. „A gdyby tak jakimś oldtimerem? Przecież znajomi jechali – wyglądali pięknie”. I takie opinie podczas dyskusji padną, jednak w przypadku wynajmowanego samochodu musicie koniecznie uwzględnić koszt wynajmu, który będzie się różnił w zależności od modelu jaki wybierzecie, jego stanu technicznego oraz miasta, w którym wynajmiecie retro-auto. Jest jeszcze kilka alternatyw wartych przemyślenia i przedyskutowania. Być może jesteście pasjonatami rowerowych wycieczek, czemu więc nie pojechać do ślubu np. rikszą? A może uwielbiacie konie? Może to one w połączeniu z bryczką zawiozą Was w nową, wspólną drogę?

Jedno jest pewne, bez względu co wybierzecie, na jaki pojazd się zdecydujecie profesjonalny fotograf zrobi ekstra pamiątkę tego dnia. Być może dłużej będziecie pamiętali to jakim pojazdem jechaliście do ślubu niż jaki kolor kwiatków był w bukiecie Młodej.

Niestety, życie nie jest w 100% takie jak je sobie wymarzymy. Pewne plany będziecie musieli skorygować o kilka czynników. Niewątpliwie trzeba wziąć pod uwagę pogodę jaka tego dnia może Was zaskoczyć. Bo przecież jechać rikszą, nawet paręset metrów, ale w deszczu wcale nie należy do przyjemnych czynności tego dnia. Musicie też wziąć pod uwagę dystans jaki macie do przejechania spod domu do kościoła, a potem na salę weselną. Może się okazać, że zamontowane ozdoby na samochodzie nie pozwolą Wam poruszać się z prędkością większą niż 40-50 km/h, a w konsekwencji spóźnicie się (oby nie) na własny ślub!

Jeśli macie dylemat co wybrać by dobrze wyglądało na zdjęciach zapytajcie również swojego fotografa. On swoim doświadczeniem na pewno podpowie jaki środek lokomocji jest ciekawy do obfotografowania i co na gościach zrobi wrażenie. Zarówno w trakcie uroczystości jak i podczas przeglądania zdjęć z tego dnia.

Myślcie i wybierajcie, bo możliwości są. Ograniczeniem tylko Wasza wyobraźnia :)

o Autorze

Marek Scherner
Z wykształcenia logistyk, z zamiłowania Fotograf bo kocham uwieczniać to co wkoło mnie się dzieje.powiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

Nikt jeszcze nie zagłosował na ten artykuł, bądź pierwszy/pierwsza!komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader