Albercik.pl - darmowe artykuły na Twoją stronę

Witaj Guest

Szukaj Artykułu:


Albercik.pl - darmowe artykuły na WWW » Ludzie » Kobiety » Tajemnica Poliszynela, czyli co kryje kobieca torebka?

Tajemnica Poliszynela, czyli co kryje kobieca torebka?

autor: bunitas | artykuł do pobrania

zamieszczono: 18.05.2014 10:21, przeczytano razy: 374, słów: 379


Zawartość kobiecych torebek jest dla większości mężczyzn jedną wielką tajemnicą. Nawet te, które ‎charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, mogą pomieścić zadziwiająco dużą liczbę elementów.


W ‎tym artykule postaramy się zdradzić sekret wielu pań, ujawniając kilka podstawowych akcesoriów, ‎które w większości przypadków towarzyszą im na każdym kroku. Czas na odkrycia tajemnicy ‎Poliszynela. Innymi słowy, co znajdziecie w damskich torebkach.

1. Telefon komórkowy
Większość torebek posiada kieszonkę zadedykowaną specjalnie telefonowi, jednak mało pań ‎korzysta z niej. Zdecydowanie łatwiej jest wrzucić urządzenie do jednej z większych przegródek. To ‎nic, że później trudno je znaleźć i bardzo często jest ono narażone na liczne uszkodzenia i ‎porysowania. 

‎2. Lusterko
Z reguły charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami. Może występować samodzielnie lub w ‎połączeniu z cieniami do powiek lub pudrem. Obowiązkowy element kosmetyczki każdej pani, ‎który zawsze musi być pod ręką.

‎3. Kosmetyczka
A w niej wszystkie istotne kosmetyki, które mogą przydać się podczas rytualnego poprawiania ‎makijażu, jak chociażby podkład, puder, róż, bronzer, cień do powiek, pomadka czy tusz do rzęs. ‎Kosmetyczka zabierana ze sobą na miasto czy w podróż charakteryzuje się zdecydowanie ‎mniejszymi rozmiarami niż ta, z której panie korzystają w domu, w związku z czym z reguły mieści ‎zdecydowanie mniej elementów.

‎4. Szczotka do włosów
Idealna fryzura każdej pani to podstawa. Często pojawiający się znikąd wiatr na pewno jej nie ‎sprzyja. Właśnie z tego względu zawsze warto mieć ze sobą niewielkich rozmiarów szczotkę do ‎włosów. Wystarczy kilka minut, aby nadać włosom odpowiedni wygląd.

‎5. Chusteczki higieniczne
Przydają się nie tylko podczas przeziębienia czy alergii, lecz także podczas poprawiania makijażu czy ‎wycierania rozlanej herbaty. Obowiązkowy element wyposażenia torebki każdej mamy, która ‎każdego dnia zużywa nawet więcej niż jedno ich opakowanie, opiekując się swoimi pociechami.

‎6. Portfel
Kobiecy portfel nie służy tylko i wyłącznie do przetrzymywania pieniędzy. Znajdują się w nim także ‎odpowiednio rozmieszczone dokumenty, karty bankowe, zdjęcia najbliższych osób, paragony ‎otrzymane podczas ostatnich zakupów oraz sentymentalne upominki niewielkich rozmiarów. ‎Bardzo często to właśnie on zajmuje znaczącą większość wielu torebek, chociaż i tak trudno go znaleźć wtedy, kiedy akurat jest on potrzebny.

o Autorze

Karolina Jaska - blogerka modowapowiadom znajomych o tym artykule:

oceń Artykuł:

Nikt jeszcze nie zagłosował na ten artykuł, bądź pierwszy/pierwsza!komentarze wspierane przez Disqus

Powered by ArticleMS from ArticleTrader